Shitet apartament 1+1 Vala Mar Gjiri Lalzit

 57,000.00€

Publikuar më 31 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 206 | ID: #7263
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +355686511111
Vendi:   Shqipëri
Rajoni:   Durrës
Info shtes për adresë:   Gjiri Lalzit
Dhoma gjumi:   1
Banjo:   1
Sipërfaqja e Shtëpis:   58 m2
Sipërfaqja e Truallit:   23 ari
Viti i ndërtimit:   2019

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 58.32 m2 ndertimi dhe 23.52 m2 oborr kati i 1 banim tek rezidenca e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon, 1 vend parkimi.
Kompleksi “Vala Mar Residence” po ndertohet ne nje zone Elitare te detit Adriatik, prane gjirit te Lalzit, i paprekur nga turizmi masiv, vetem 38 km nga Aeroporti Nderkombetar i Rinasit dhe 42 km nga kryeqyteti, Tirane. “Vala Mar Residences” do te jete nje resort fantastik, ku apartamentet edhe vilat do te jene te rrethuara nga pishat edhe me pamje nga deti, buze plazhit me rere te paster.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005


Cilësit e Prones
  Dhomë ndenjeje   Dhomë ngrënie
  Kuzhinë   Parkim
  Oborr të rethuar

Rrethina
  Afër plazhës

Info:
Emri Juaj: ImmoAlbania Real Estate
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes shtepine ne Gjilan

Shes shtepine ne...

Kosovë, Gjilan
0.00€
1+1 Plazh Durres prane ADRIATIK 1

1+1 Plazh Durres...

Shqipëri, Durrës
35,000.00€
Shes shtepin ne prishtin

Shes shtepin ne...

Kosovë, Prishtinë
90,000.00€
Shitet shtëpia me 5 ari!

Shitet shtëpia me...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.056829 seconds to load. Memory usage: 6.08 M