Shes shtepine

 40,000.00€

Publikuar më 01 Aug, 2019 | Numri i Vizitave: 217 | ID: #7268
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044213859
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Kodra e trimave
Dhoma gjumi:   3
Banjo:   1

Përshkrimi

Shes shtepine me oborr ne prishtine, shtepia eshte e banueshme, ka 3 dhoma.
2 dhoma gjumi, dhe 1 sallon, kuzhin, korridor, banjo.
Ka dhe oborr
Per me shume informata kontaktoni kete numer:
044 213 859


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Kuzhinë   Oborr të rethuar

Rrethina
  Afër qendres   Afër shkollës fillore

Info:
Emri: Lala

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.






 

Shpallje te ngjajshme

Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit.

Shitet Vile 2...

Shqipëri, Durrës
240,000.00€
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari truall

Shitet shtepia ne...

Kosovë, Prishtinë
165,000.00€
Shes

Shes

Kosovë, Gjakovë
Shitet apartament 1+1 Vala Mar Gjiri Lalzit

Shitet apartament...

Shqipëri, Durrës
57,000.00€



This page took 0.051804 seconds to load. Memory usage: 6.09 M