Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

 240.00€

Publikuar më 20 Aug, 2019 | Numri i Vizitave: 120 | ID: #7298
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044248277
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   te rrethi
Dhoma gjumi:   2
Sipërfaqja:   50 m2

Përshkrimi

leshohet banesa me qera te fontana ne lagjen Ulpiana.
Banesa gjendet te rrethi afer pompes benzines Exfiksit.
banesa ka 2 dhoma eshte komplet e mobiluar dhe me nxemje qendrore dhe eshte ne katin e trete.
Per me shume info lajmrohu ne nr. telit +38344248277


Info:
Emri: Kastriot

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banese me qera (Ulpiana- mbrapa AAKs) e sapo renovuar

Banese me qera...

Kosovë, Prishtinë
220.00€

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
180.00€
banese me qera mbrapa AAKs ne Ulpiane- Prishtine

banese me qera...

Kosovë, Prishtinë
240.00€

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
200.00€This page took 0.058406 seconds to load. Memory usage: 6.09 M