Banese me qera ne Ulpiane/te fontana lire dhe mire

 240.00€

Publikuar më 27 Aug, 2019 | Numri i Vizitave: 154 | ID: #7302
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044248277
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Te fontana
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   50 m2

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera te fontana afer pompes benzines Ekfiksit.
Banesa gjendet ne katin e trete, komplet e mobilume dhe sapo e renovume. e pershtatshme per familjar dhe studenta.
Per me shume info lajmrohuni ne nr telit +38344248277- i njejti edhe ne viber


Info:
Emri: Kastriot

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitet Banesa ne Vushtrri

Shitet Banesa ne...

Kosovë, Vushtrri
banese me qera mbrapa AAKs ne Ulpiane- Prishtine

banese me qera...

Kosovë, Prishtinë
240.00€

Garsioniere me qera

Kosovë, Prishtinë
150.00€

Leshohet banesa me...

Kosovë, Prishtinë
170.00€This page took 0.048291 seconds to load. Memory usage: 6.09 M