Shtepi me qira

 120.00€

Publikuar më 29 Aug, 2019 | Numri i Vizitave: 109 | ID: #7304
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Drenas
Info shtes për adresë:   Te xhamia
Dhoma gjumi:   3
Banjo:   1
Sipërfaqja e Shtëpis:   75 m2
Sipërfaqja e Truallit:   5 ari
Viti i ndërtimit:   2017

Përshkrimi

Ipet me qera nga: Besim Veseli menjeher ne dispozicjon Çmimi 120 EUR Kategoria Shtëpi Numri i dhomave: 3 Sipërfaqe: 75 m2 Numri i kateve: 1 kat Ngrohje: Tjetër Komuna Drenas Leshoj katin e pare te shtepise per qera ne Drenas. Shtepia asht ndertur qe dy vite edhe posedon sallonin me kuzhin se bashku, 2 dhoma fjetje si dhe banjo me dushkabin. Qmimi 120euro. Telefoni / 044 290 923 Besim Veseli


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Kuzhinë   Kanalizim
  Parkim   Oborr të rethuar

Shërbime përfshirë në çmim:
  Ujë

Info:
Emri: Besim

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banes me Qera

Banes me Qera

Kosovë, Prishtinë
350.00€
Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare

Kerkojme shtepi me...

Kosovë, Prishtinë
Shtepi me qira

Shtepi me qira

Kosovë, Drenas
120.00€This page took 0.062301 seconds to load. Memory usage: 6.08 M