Shes kombin Ford Transit

 3,300.00€

Publikuar më 25 Sep, 2019 | Numri i Vizitave: 48 | ID: #7322
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049845599
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Pejë
Marka:   Ford
Modeli:   Transit Connect
Viti:   2004
Kilometrat/Milet:   22 Km/Mi
Motori:   2.2L
Transmisioni:   Me shpejtësi
Karburanti:   Naftë
Numri i Dyerve:   3
Kondicioni:   i/e përdorur

Përshkrimi

Shes kombin Ford Transit, viti 2004, ngjyrë të bardhë, 2.2 Dizel, në gjendje të rregullt. Regjistrimi i parë në Kosovë. Kombi ka regjistrim deri me 17 maj 2020.

Klm. të kaluara 220.000.

Ҫmimi: 3300 €.

Bëjë edhe ndrim.

Për me shumë informata:
Tel.Mob.: 049 84 55 99


Info:
Emri: Argjend

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes kombin Ford Transit

Shes kombin Ford...

Kosovë, Pejë
3,300.00€

Merzedes A 180 cdi

Kosovë, Prishtinë
9,000.00€
Vetura ne shitje

Vetura ne shitje

Kosovë, Prishtinë
2,500.00€
Shes OPEL ZAFIRA Sport me sonzora parkingu dhe me 7 ulëse

Shes OPEL ZAFIRA...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.062339 seconds to load. Memory usage: 6.23 M