Merzedes A 180 cdi

 9,000.00€

Publikuar më 06 Oct, 2019 | Numri i Vizitave: 26 | ID: #7327
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Marka:   Mercedes-Benz
Viti:   2010
Kilometrat/Milet:   113000 Km/Mi
Karburanti:   Naftë
Numri i Dyerve:   5
Ngjyra:   Hiri
Kondicioni:   i/e përdorur

Përshkrimi

I vitit 2010
Ne gjendje shum te mire me shum riparime Servis guma te Reja filter, xham perpara etj. 9000
Vet duhet ta Transportoni nga Gjermania


Eksterieri
  Drita të ditës   Drita për mjegull (prapa)
  Dritat e perparme halogen   Retrovizorët e jashtëm me ngrohje

Interieri
  Timon multifunksional   Timoni nga lëkura
  Uleset e veshura me lëkurë   Uleset me ngrohje
  Ulesja e ngasesit me rregullim ne lartesi

Siguria
  ABS (Sistem kundër bllokimit të rrotëve)   ESP (Sistem elektronik për stabilitet)
  Jastekë ajri për pasagjerin e përparëm

Fuknsionaliteti
  CD-player   Kasetofon
  Lidhje Bluetooth   Tregues për shtypjen e gomave
  Mbyllje qendrore me teledirigjim   Xhamat me hapje / mbyllje elektrike

Info:
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Renault

Renault

Kosovë, Mitrovicë
500.00€
Shes OPEL ZAFIRA Sport me sonzora parkingu dhe me 7 ulëse

Shes OPEL ZAFIRA...

Kosovë, Prishtinë
Vetura ne shitje

Vetura ne shitje

Kosovë, Prishtinë
2,500.00€
Shes kombin Ford Transit

Shes kombin Ford...

Kosovë, Pejë
3,300.00€This page took 0.064619 seconds to load. Memory usage: 6.22 M