Oferta pune ne Suedi

 

Publikuar më 07 Oct, 2019 | Numri i Vizitave: 29 | ID: #7328
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38343730303
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Te stacioni i autobusave afer ba

Përshkrimi

Detyrat tuaja:

· Saldimi WIG/MAG në celik dhe në fletëza metalike të dimensioneve të ndryshme
· Kryerja e punëve salduese sipas specifikimeve
· Punë parapërgatitore

Nr kontakti:
+38343730303

+355697778600

A dresa : Te stacioni i autobusave afer bankes ekonomike Rr.Rexhep krasniqi Nr 13 Prishtinë


Info:
Emri Juaj: kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Ofertë punësimi në Mitrovicë

Ofertë punësimi...

Kosovë, Mitrovicë
Kopshtar (Gjermani)

Kopshtar (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Oferta pune ne Suedi

Oferta pune ne Suedi

Kosovë, Prishtinë
Ofertë punësimi në Prizren

Ofertë punësimi...

Kosovë, PrizrenThis page took 0.051200 seconds to load. Memory usage: 5.97 M