Oferta pune në (GJERMANI)

 

Publikuar më 07 Oct, 2019 | Numri i Vizitave: 33 | ID: #7329
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   043730303
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Te stacioni i autobusave afer ba

Përshkrimi

Gjermania

kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Ndihmës në ndërtimtari

Eksperiencat :
• Përvojë në ndërtimtari dhe hapje të kanaleve
• Përkrahje në mirëmbajtjen e punishteve
• Punë të ndryshme ndihmëse në punishte

Nr kontaktues:

+38343730303
+355697778600

Adresa: Prishtinë te Stacioni i autobusave afer bankes ekonomike Rr.Rexhep krasniqi,Nr 13

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu


Info:
Emri Juaj: kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Oferta pune ne Suedi

Oferta pune ne Suedi

Kosovë, Prishtinë
KERKOJM MJESHTER-MONTERA

KERKOJM...

Kosovë, Prishtinë
SHPALLJE PËR PUNË PRAKTIKE

SHPALLJE PËR...

Kosovë, Prishtinë
Ofertë punësimi në Pejë

Ofertë punësimi...

Kosovë, PejëThis page took 0.051630 seconds to load. Memory usage: 5.97 M