Shitet Super apartament 1+1 me Oborr Gjiri i Lalzit

 74,000.00€

Publikuar më 16 Oct, 2019 | Numri i Vizitave: 35 | ID: #7342
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +355686511111
Vendi:   Shqipëri
Rajoni:   Durrës
Info shtes për adresë:   Gjiri Lalzit
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   72 m2
Viti i ndërtimit:   2019

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 tek rezidenca Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit dhe shum prane detetit adriatik qe te ofrojne nje pamje fatastike dhe relaksuese.
Apartamenti dispon nje siperfaqe 71.55 m2, 38.46 m2 oborr, 1 vend parkimi.
Ndodhet ne katin e 1 i cili organizohet nga nje sallon ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Kompleksi “Vala Mar Residence” po ndertohet ne nje zone Elitare te detit Adriatik, prane gjirit te Lalzit, i paprekur nga turizmi masiv, vetem 38 km nga Aeroporti Nderkombetar i Rinasit dhe 42 km nga kryeqyteti, Tirane. “Vala Mar Residences” do te jete nje resort fantastik, ku apartamentet edhe vilat do te jene te rrethuara nga pishat edhe me pamje nga deti, buze plazhit me rere te paster. Apartamenti disponon dhe siperfaqe parcele ne shfrytezim 46.6 m2, si dhe e gjithe zona gezon facilitet e nevojshme.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005+355686511111


Cilësit e Prones
  Dhomë ndenjeje   Dhomë ngrënie
  Kuzhinë   Dysheme me pllaka
  Ballkon   Garazhë
  Parkim

Rrethina
  Afër restorantit   Afër parkut
  Afër asfaltit   Afër plazhës
  Afër pyllit

Info:
Emri Juaj: ImmoAlbania Real Estate
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banesa ne shitje 55m2+49m2  breg diellit!

Banesa ne shitje...

Kosovë, Prishtinë
48,000.00€
Shitet apartament 2+1 Vala Mar Gjiri Lalzit

Shitet apartament...

Shqipëri, Durrës
74,700.00€
BANESA NE SHITJE NE PRISHTIN ME QMIM ME TE LIR NE TREG BREGU i DJELLIT!

BANESA NE SHITJE...

Kosovë, Prishtinë
45,000.00€
Shitet apartament 1+1 në Green Coast Resort, Dhermi.

Shitet apartament...

Shqipëri, Vlorë
141,000.00€This page took 0.058816 seconds to load. Memory usage: 6.08 M