Shitet apartament 2+1 Gjiri i Lalzit San Pietro Resort

 104,300.00€

Publikuar më 16 Oct, 2019 | Numri i Vizitave: 38 | ID: #7344
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +355686511111
Vendi:   Shqipëri
Rajoni:   Durrës
Info shtes për adresë:   Gjiri Lalzit
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   91 m2
Viti i ndërtimit:   2019

Përshkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial “San Pietro”, i ndërtuar së fundmi te Gjiri i Lalzit në Durrës.
I rrethuar nga kurorat e pishave të larta dhe të bukura, me shtrirje mbi 30 km, shtrihet plazhi i mrekullueshëm i San Pietros.
Informacion mbi apartamentin: kati 2, sipërfaqja e apartamentit 90.3 m2.
Apartamenti është bosh dhe disponon: salloni ndenjes, 2 dhoma gjumi, tualeti, ballkoni, punime cilësore, kubaturë e rregullt vendodhje strategjike pamje e mrekullueshme.
Afërsia me Tiranën e Durrësin e bën atë një shtëpi të dytë për cdokënd që jeton 20 deri në 40 minuta larg.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005


Cilësit e Prones
  Dhomë ngrënie   Kuzhinë
  Dysheme me pllaka   Ballkon
  Garazhë   Parkim

Rrethina
  Afër restorantit   Afër asfaltit
  Afër plazhës   Afër pyllit

Info:
Emri Juaj: ImmoAlbania Real Estate
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Prodaje se stan u Pristini suncani breg 55+48m2 stare bele zgrade

Prodaje se stan u...

Kosovë, Prishtinë
45,000.00€
AGENCY HOME VIP SHET URGJENT BANES 107m2 në qendër te pejës

AGENCY HOME VIP...

Kosovë, Pejë
47,000.00€
Shitet apartament 2+1 Gjiri i Lalzit San Pietro Resort

Shitet apartament...

Shqipëri, Durrës
104,300.00€
Shitet banesa ne Dardani - Te Santea

Shitet banesa ne...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.051829 seconds to load. Memory usage: 6.08 M