Shitet Super Vile San Pietro Resort Gjiri Lalzit Durres !

 188,000.00€

Publikuar më 16 Oct, 2019 | Numri i Vizitave: 45 | ID: #7346
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +355686511111
Vendi:   Shqipëri
Rajoni:   Durrës
Info shtes për adresë:   Gjiri Lalzit
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja e Shtëpis:   477 m2
Sipërfaqja e Truallit:   577 ari
Viti i ndërtimit:   2019

Përshkrimi

Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro !
Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe totale trualli 477 m2 dhe siperfaqe ndertimi 120 m2.
Kati i pare organizohet ne sallon bashke me kuzhinen dhe nje tualet ndersa kati i dyte organizohet ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet .Cilesia e ndertimit eshte fjala e fundit.
Vetem 35 km nga Tirana , 30 km nga aeroporti nderkombetar dhe 2 ore nga Prishtina , ky kompleks madheshtor ofron plazhe me rere, per banoret qe do jetojne dhe per vizitoret saj.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005+355686511111


Cilësit e Prones
  Dhomë ndenjeje   Dhomë ngrënie
  Kuzhinë   Dysheme me pllaka
  Dysheme me parket   Ballkon
  Ujësjellës   Garazhë
  Parkim   Kopësht
  Oborr të rethuar

Rrethina
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër asfaltit   Afër plazhës

Info:
Emri Juaj: ImmoAlbania Real Estate
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

shitet shtepia ne hajvali

shitet shtepia ne...

Kosovë, Prishtinë
135,000.00€
Shitet shtëpia së bashku me 5 ari

Shitet shtëpia...

Kosovë, Prishtinë
Shes shtepin ne prishtin

Shes shtepin ne...

Kosovë, Prishtinë
90,000.00€
Shitet shtepia ne Hajvali

Shitet shtepia ne...

Kosovë, Prishtinë
170,000.00€This page took 0.057075 seconds to load. Memory usage: 6.09 M