Shitet Vile Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1.

 150,000.00€

Publikuar më 16 Oct, 2019 | Numri i Vizitave: 51 | ID: #7348
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +355686511111
Vendi:   Shqipëri
Rajoni:   Durrës
Info shtes për adresë:   Gjiri Lalzit
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   2
Sipërfaqja e Shtëpis:   140 m2
Sipërfaqja e Truallit:   200 ari
Viti i ndërtimit:   2019

Përshkrimi

Shitet vile e bashkangjitur tek Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1.
Vila ka strukture 2 kateshe me siperfaqe ndertimi 140 m2 dhe siperfaqe toke 70 m2 te gjelberuar.
Organizimi: ne katin perdhe ambientin e ndenjes, kuzhina, tualet, depo, lavanderi dhe ballkon. Kati dyte ofron 3 dhoma gjumi, nje tualete dhe nje ballkon.
Vila ndodhet nje nga komplekset me cilesore vetem 300 m nga deti Adriatik, i cili ofron siguri dhe mirembajtje 24 ore, bar, restorant, supermarket, palester, infrastrukture moderne, privatesi, gjelberim, ajer te paster, jetese ne komunitet, etj.
Lura 1 Residence ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Gjiri te Lalzit, ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesise qe ofron zona dhe vetem 40 minuta nga Tirana.
Vila ofron mobilie dhe rifinitura shume cilesore, parcela e sistemuar me gjelberim, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje me kondicioner, sistem vaditje, nje magazine, parkim etj.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Dhomë ngrënie   Kuzhinë
  Podrum   Ballkon
  Sigurim   Garazhë
  Parkim   Kopësht
  Oborr të rethuar

Rrethina
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër parkut   Afër asfaltit
  Afër plazhës   Afër pyllit

Info:
Emri Juaj: ImmoAlbania Real Estate
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes shtepine

Shes shtepine

Kosovë, Prishtinë
40,000.00€
Shitet apartament 2+1 Gjiri i Lalzit, Vala Mar

Shitet apartament...

Shqipëri, Durrës
64,500.00€
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari truall

Shitet shtepia ne...

Kosovë, Prishtinë
165,000.00€
Shes shtepin ne prishtin

Shes shtepin ne...

Kosovë, Prishtinë
90,000.00€This page took 0.048777 seconds to load. Memory usage: 6.10 M