Shitet shtëpia së bashku me 5 ari

Publikuar më 02 Nov, 2019 | Numri i Vizitave: 48 | ID: #7365
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   04433391
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Matiqan
Dhoma gjumi:   4
Banjo:   2
Sipërfaqja e Truallit:   500 ari
Viti i ndërtimit:   2005

Përshkrimi

Shitet shtëpia së bashku me 5 ari ne Matiqan, përkatësisht ne rrugen: Ejup Begolli. Trualli dhe shtëpia posedojnë dokumentacion të rregullt. Çmimi sipas marrëveshjes dhe i negocijueshëm.


Info:
Emri Juaj: Venet
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc

Shitet shtepia ne...

Kosovë, Prishtinë
0.00€
shitet shtepia ne hajvali

shitet shtepia ne...

Kosovë, Prishtinë
135,000.00€
Shes

Shes

Kosovë, Gjakovë
AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI AGENCY HOME VIP-a

AGJENCIONI PER...

Kosovë, PejëThis page took 0.051816 seconds to load. Memory usage: 6.09 M