Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Shitet shtepia me dyqan ne qender te Prishtines

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 03 Oct, 2017 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepia, tri kate,me dyqan ne qender te Prishtines

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitete shtepia me dyqan ne qender te Prishtines

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 19 Aug, 2017 tek Shtëpi për shitje

Shitete shtepia me dyqan ne qender te Prishtines

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Shtëpia, Vushtrri

Kosovë, Vushtrri
Publikuar më 18 Aug, 2017 tek Shtëpi për shitje

Shtëpia gjendet në rrugën Arsim Muzaqi, afër parkut të qytetit në Vushtrri, për detajet tjera mund të kontaktoni në nr 044618719

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet shtepia me dyqan ne qender te Prishtines

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Aug, 2017 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepia, tri kate, me dyqan ne qender te Prishtines

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shtepi ne pllazh

200,000.00€  | Shqipëri, Durrës
Publikuar më 03 Aug, 2017 tek Shtëpi për shitje

Trualli eshte gjithsej 500m2 objekti eshte 3kate ,kati i pare garazhd per makinat,kati i dyte dhe i treti kane 8 dhoma cdo dhome ka banjo brenda plus dhe guzhine i pershtashem per pushime ne pllazh...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet shtepia me dyqan ne qender te Prishtines

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Jul, 2017 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepia, tri kate, me dyqan ne qender te Prishtines

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Apartament ne shitje ne L. Isa Boletini Vlore

34,000.00€  | Shqipëri, Vlorë
Publikuar më 17 Jun, 2017 tek Shtëpi për shitje

Nxjerrim ne shitje apartamentin ne lagjen Isa Boletini, ne Vlore, 2+1 + aneks + 2 ballkone (njeri nga lindja dhe njeri nga perendimi). Eshte i pajisur me te gjitha dokumentet e pronesise te...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet shtepia me dyqan ne qender te Prishtines

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 15 Jun, 2017 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepi. tri kate, me dyqan ne qender te Prishtines

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shtitet shtepia ne Prishtine me lokal afarist

75,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Jun, 2017 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepia ne rr Nexhmi Llumnica ne Prishtine. Shtepia eshte nje kateshe me fadrature 85 m2(me mundesi vazhdimi) dhe posedon oborrin se bashku me lokal afarist, i cili eshte i pajisur me...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet shtepia me dyqan ne qender te Prishtines

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 10 Jun, 2017 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepia, tri kate, me dyqan ne qender te Prishtines

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet shtepia me dyqan ne qender te Prishtines

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 27 May, 2017 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepia, tri kate, me dyqan ne qender te Prishtines

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet shtepia ne qender te Prishtines

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 21 May, 2017 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepia tri kate me gjithe dyqan ne qender te Prishtines

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet shtepia me dyqan ne qender te Prishtines

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 May, 2017 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepia, tri kate, me dyqan ne qender te Prishtines

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shtepi ne deti, Vodice, Dalmaci

167.00€  | Kroaci, Dalmaci
Publikuar më 04 May, 2017 tek Shtëpi për shitje

Përshkrimi:  Shtëpi I bukur autentike i gurit, 70m 2 + oborr, e ndërtuar në vitin 1910, e cila është e vendosurnë ne një vend atraktive në Vodice, Veriut Dalmaci. Katin e...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet shtepia ne qender te Prishtines

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 26 Apr, 2017 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepia, tri kate, me gjithe dyqan, ne qender te Prishtines

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.048601 seconds to load. Memory usage: 5.52 M