Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Shtëpi me Qera

350.00€  | Kosovë, Gjilan
Publikuar më 27 Apr, 2017 tek Shtëpi për qera

SHTËPI MODERNE ME QERA 7 km nga Gjilani, fsh. Përlepnicë. 4 dhoma gjumi, 1 dhomė ndeje, 1 kuzhinë, 1 banjo, 3 terasa 40 ari kopshtë Nxemje Qëndrore

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

leshoj shtepine me qera

300.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Dec, 2016 tek Shtëpi për qera

Leshoj shtepin me qera e mobiluar komolet me te gjitha ka oborr dhe vend parking, podrum, shtepija ka 3 dhoma Rruga ka Shaip Spahiju perball bustit Isa Kastrati vetem per familjar dhe çifte...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.041441 seconds to load. Memory usage: 5.20 M