Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

AGENCZ HOME VIP Ben shitjen dhe blerjen e pronave ne mbar KOSOVEN

0.00€  | Kosovë, Burim
Publikuar më 20 Jul, 2018 tek Shtëpi për qera

Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP “Agency Home VIP Agjencion për Patundshmëri është themeluar me 27.05 2001 dhe vepron në tërë tërritorin e Kosovës, Mal te zi si dhe në...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

URGJENT: Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare.

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 May, 2018 tek Shtëpi për qera

Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare. Shtepia te jete e re, apo e rinovuar, mire e mobiljuar. Lokacioni: Lagjja e Spitalit, afer rruges B, lagjja te Universiteti teknik, Aktash. Na...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kërkojmë shtëpi moderne me qira për ndërkombëtarë

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 25 Apr, 2018 tek Shtëpi për qera

Kërkojmë shtëpi moderne me qira për ndërkombëtarë. Tel: 045-616-794

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Apr, 2018 tek Shtëpi për qera

Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon shtepi me qira per nje nderkombetare ne lagjet: Arberi, Sofali, Germi, Veternik, Marigona, NIC, Matiqan. Na lajmeroni ne numrin e tel: 045 616794 Ose...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.036197 seconds to load. Memory usage: 5.69 M