Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Shitet Lokali ne Gjakove

Kosovë, Gjakovë
Publikuar më 20 Jul, 2017 tek Objekte afariste për shitje

Shitet Lokali, i njohur si Kafja e Lajqit, ne qender te Gjakoves ne rrugen: "Nene Tereza". Lokali ka hapesire prej 120 metra katrore dhe eshte shume i pershtatshem per veprimtari te ndryshme...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

LESHOJ LOKALIN ME QERA

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 02 Jul, 2017 tek Objekte afariste për shitje

LESHOHET LOKALI ME QERA. Lokali gjendet te kolegji fama dhe mund te perdoret per cfardo vep. Lokali ka nji sip diku 300m2 Qmimi sipas marveshjes.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

SHITET BISNESI I PERPUNUAR

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 02 Jul, 2017 tek Objekte afariste për shitje

Shes bisnesin e perpunuar. Objekti me 21 banese i cili ka vite qe ka funkcionuar me student. Shitet sepse tani e tutje nuk po muje me menagjue vete. Objekti ka kete renditje a/ 7 banesa me...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Objekti ne shitje

Kosovë, Prizren
Publikuar më 28 Jun, 2017 tek Objekte afariste për shitje

Objekti ka një sipërfaqe prej 750m2, ka podrumin dhe pesë kate të cilat mund të shfrytëzohen në mënyrë të pavarur njëra prej tjetrës varësisht nga kërkesa. Kati përdhesë dhe kati i...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Objekti ne shitje

Kosovë, Prizren
Publikuar më 25 Mar, 2017 tek Objekte afariste për shitje

Objekti ka një sipërfaqe prej 750m2, ka podrumin dhe pesë kate të cilat mund të shfrytëzohen në mënyrë të pavarur njëra prej tjetrës varësisht nga kërkesa. Kati përdhesë dhe kati i...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.036831 seconds to load. Memory usage: 5.24 M