Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

OKAZION Shes Dyqanin tek Fresku

35,000.00€  | Shqipëri, Tirana
Publikuar më 03 Feb, 2017 tek Objekte afariste për shitje

Shitet Dyqani tek Fresku me 80 m2 ne vlere prej 35.000 Euro cmimi esht i Diskutushem , Dyqani posedon Dokumtat e rregullta dhe eshte me Hipotek. Me nje Banjo dhe eshte i shtruar me Pllaka.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.044529 seconds to load. Memory usage: 5.12 M