Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

KUZHINJER ME PERVOJ PUNE 40 VJEQARE

1.20€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Aug, 2019 tek Ushqim & Furnizim

E bejmi pergaditjen e ushqimeve te ndryshme per DASMA, AHENGJE, GRUPE Te NDRYSHME etj. Jemi te Diplomuar dhe me trajnime ne pregaditjen e ushqimeve te ndryshme. E bejmi pergaditjen e ushqimeve...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.060406 seconds to load. Memory usage: 5.85 M