Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Pioneer DDJ SX2 Controller - €480 / Pioneer XDJ RX - €700 / Pioneer CDJ 2000NXS2 == €1000

480.00€  | Shqipëri, Tirana
Publikuar më 12 Feb, 2018 tek Instrumente Muzikore

Ne jemi një Furnizues i pajisjeve DJ të vendosura në Mbretërinë e Bashkuar dhe Afrikën e Jugut. Ne bëjmë shpërndarjen në shumicën e vendeve të botës nëpërmjet shërbimeve të...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

2x Pioneer CDJ-2000NXS2 + 1x DJM-900NXS2 mixer kosto 2900 EUR

2,900.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 Feb, 2018 tek Instrumente Muzikore

Ne jemi një Furnizues i pajisjeve DJ të vendosura në Mbretërinë e Bashkuar dhe Afrikën e Jugut. Ne bëjmë shpërndarjen në shumicën e vendeve të botës nëpërmjet shërbimeve të...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

For Sale Yamaha tyros 5 / Korg Pa4X / roland fantom g8

1,400.00€  | Kosovë, Deçan
Publikuar më 06 Dec, 2017 tek Instrumente Muzikore

Të gjitha prodhimet tona janë të reja, vjen me pajisje të plotë dhe garanci ndërkombëtare nga prodhuesi. Email: [email protected] Whatsapp: +14145637364 Blej 2 produkte dhe merrni...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.035255 seconds to load. Memory usage: 5.63 M