Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Shitet Golf 6

9,800.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 11 May, 2017 tek Vetura

Shitet Golf 6 TDI, viti 2009.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Land Rover Freelander 2.0 Td4

5,900.00€  | Kosovë, Pejë
Publikuar më 11 May, 2017 tek Vetura

Shes xhipin Land Rover Freelander 2.0 Td4 16V cat S.W. Sport, motori i BMV-së, Diesel, ngjyrë e zezë metalike me 5 dyer, viti i prodhimit 2001. I Regjistruar në RKS, karrikat nga lekura, xhamat...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Moler profesional; whatsapp: +37744296933

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 26 Mar, 2017 tek Vetura

Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depove etj.. Si dhe rinovime dhe punë me dizajne sipas porosisë. Jemi ekip shumë i mirë. Në...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Selling 2016 LEXUS LX 570

30,000.00€  | Shqipëri, Berat
Publikuar më 12 Mar, 2017 tek Vetura

Lexus LX 570 car 2016 clean and in good condition for sale. Make and Model: Lexus LX 570 Year: 2016 Transmission: Automatic Mileage : 8500 Exterior Color: White Interior Color:...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

kredi ofron të lirë dhe të shpejtë

555.00€  | Kosovë, Burim
Publikuar më 01 Mar, 2017 tek Vetura

Janë - të prekur nga situata e tanishme në telashe ose ju rreziqeve në telashe? Ne u japim Nëpërmjet këtë mënyrë mundësinë për të marrë një rrugë të re. Ne i ndihmojmë...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet RENAULT LAGUNA

2,400.00€  | Kosovë, Gjakovë
Publikuar më 23 Feb, 2017 tek Vetura

Shitet Renault Laguna me regjistrim 8 muaj. Makina eshte super ekonomike me hargjime super minimale. 1.9 DCI ( Naftë ) Cmimi 2400 (i diskutueshem) Ndrrim i mundshem ( preferohet audi , golf4 ,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Golf 4--TDI

3,800.00€  | Kosovë, Gjakovë
Publikuar më 14 Feb, 2017 tek Vetura

Vetura asht TDI I thjesht pa tkuqe Vetura punon prefect me regjistrim Viber..+377-44-494-440

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.044798 seconds to load. Memory usage: 5.46 M