Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Kabllo Vazhduse

Kosovë, Prizren
Publikuar më 07 Oct, 2016 tek Shërbime Elektrike

"Vizioon"Kabell Vazhduse (3*1.5mm)me dimenzione 2m,3m,5m.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Electro City Prishtine

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 Aug, 2016 tek Shërbime Elektrike

Elektro City ka nje ekip te specializuar i cili merr persiper cdo lloj instalimi elektrik, per nevoja shtepiake apo industriale. Ne e kryejme punen ne kohe, brenda buxhetit te planifikuar dhe ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.082203 seconds to load. Memory usage: 5.14 M