Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Hotelieri (Austri)

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 01 Mar, 2019 tek Ndërtimtari

Austria ka nevojë për puntorë, sektori qe po kërkohet është sektori i Hotelierise. Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shesim Skele - RINGER

25.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 27 Feb, 2019 tek Ndërtimtari

Ofrojme shitjen e Skeleve te reja. Skelet jane prodhim I Kompanise Austriake RINGER KG dhe te sapoardhura ne Kosove. Sasia 4000 m² (ne dispozicion) Kontakti +383 43 508 111

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Punëtor i ndërtimtarisë

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 27 Feb, 2019 tek Ndërtimtari

Zvicra kërkon puntorë, një ndër pozitat qe po kërkohet është: Punëtor i ndërtimtarisë Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Skele per ndertim

11.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Nov, 2018 tek Ndërtimtari

Skele Conradkern swiss te bleme ne Zvicerr tani Jan ne Kosov Decan

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.046201 seconds to load. Memory usage: 5.65 M