Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Tenda Tavolina Karrika me Qira Tel 044213036 ne Prishtine ,Fushekosove Kastriot

Kosovë, Fushë Kosovë
Publikuar më 31 Jul, 2017 tek Objekte afariste për qera

Japim tenda me qira per Dasma Party Muzike si dhe qdo Feste Familjare. Tendat jan te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe deshirave te juaja. Ju mireprsim .Na kontaktoni ne Tel 04421 30 36...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

leshoj banesen perdhes me qire

150.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 24 Jul, 2017 tek Objekte afariste për qera

leshoj banesen perdhes me qire per teknik i dhembve per zyre per terapi fizikale si dhe per veprimtari te tjera.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Tenda (shatora) tavolina karrika me qira 044 213 036 ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Vushtrri ,Mitrovice

Kosovë, Fushë Kosovë
Publikuar më 21 Jul, 2017 tek Objekte afariste për qera

Japim tenda tavolina karrika me qira per Dasma ,syneti ,Muzik,Koncerte,Panaire si qdo feste familjare Tendat jane te qdo lloje madhesie sipas deshires dhe nevojes. Tendat i japim ne Prishtine dhe...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

LESHOJ LOKALIN ME QERA NE LAGJEN DARDANIA PRISHTINE

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Jul, 2017 tek Objekte afariste për qera

LESHOHET LOKALI ME QERA NE LAGJEN DARDANIA PRISHTINE LOKALI ESHTE 20 M2 I SAPORINOVUAR DHE I PERSHTATSHEM PER LLOJE TE NDRYSHME TE BIZNESEVE NR. KONTAKTUES ; 044/141323 OSE 044/264904

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Lokal ~ Sallon ondulimi ~ Me qera

170.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Jul, 2017 tek Objekte afariste për qera

Leshohet lokali me qera ne lagjen Aktash , rr. hajrullah zejnullahu ( Kodra e Diellit) me hapsire prej 60m2 , wc, si dhe pajisje per floktari per ata qe jane te interesuar te kene sallon ondulimi...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Objekti ipet me qira

Kosovë, Prizren
Publikuar më 28 Jun, 2017 tek Objekte afariste për qera

Objekti ka një sipërfaqe prej 750m2, ka podrumin dhe pesë kate të cilat mund të shfrytëzohen në mënyrë të pavarur njëra prej tjetrës varësisht nga kërkesa. Kati përdhesë dhe kati i...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

lokal me qera ne GJilan

110.00€  | Kosovë, Gjilan
Publikuar më 13 Jun, 2017 tek Objekte afariste për qera

Ipet lokali me qira ne rrugen Xhevat Ajvazi (ish Bojanina) #25. Lokali posedon; dysheme Granidi, ndriqim te mire, reklama te medha afer 7metra gjatesi nga rruga, banjo, klimatizim, roletne sigurie...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Tenda (Shatora) Tavolina Karrika me Qira ne Prishtinë,Fushkosovë,Kastriot,Vushtrri,MitrovicTel 044213036

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 17 Apr, 2017 tek Objekte afariste për qera

Japim tenda (Shatora ) Tavolina Karrika me Qira,Tendat jane te madhesive te ndryshme sipas marreveshjes dhe porosise.Transporti dhe montimi gratis. Per Info dhe rezervime kontaktoni ne Tel 044...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Objekti ipet me qira

Kosovë, Prizren
Publikuar më 25 Mar, 2017 tek Objekte afariste për qera

Objekti ka një sipërfaqe prej 750m2, ka podrumin dhe pesë kate të cilat mund të shfrytëzohen në mënyrë të pavarur njëra prej tjetrës varësisht nga kërkesa. Kati përdhesë dhe kati i...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Objekti shkollor me qira

Kosovë, Prizren
Publikuar më 25 Mar, 2017 tek Objekte afariste për qera

Ofrohet për qiradhënie objekti shkollor me sipërfaqe prej 3800m2. Objekti është i ndërtuar me material të fortë me një arkitekturë të mrekullueshme e dizajnuar për të iu përshtatur...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Objekti spitalor me qira

Kosovë, Prizren
Publikuar më 25 Mar, 2017 tek Objekte afariste për qera

Ofrohet për qeradhënie objekti spitalor me sipërfaqe prej 3800m2. Objekti është i ndërtuar me material të fortë me një arkitekturë të mrekullueshme e dizajnuar për të iu përshtatur...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Lëshohet lokali me qira në Qendër

1,500.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 18 Mar, 2017 tek Objekte afariste për qera

Lëshohet lokali me qira në Qendër (përball Maroon Pub) në rrugën Fehmi Agani në sipërfaqe prej 75 m2 plus një bodrum në sipërfaqe prej 20 m2. Lokali për momentin është si zyre por e...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.051625 seconds to load. Memory usage: 5.42 M