Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Kerkoj banese me qira per nderkombetare

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Oct, 2017 tek Banesa për qera

Kerkoj banese dy dhomeshe me qira per nderkombetare. Lagjet e prefereuara jane qender, qafa, tophane, pejton, etj. Nr. tel. 045 616794 ose 044 307245 (viber) ose nese keni edhe foto, ju lutem...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

COLORS MOLER VIBER: +37744296933

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 04 Oct, 2017 tek Banesa për qera

Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depove etj.. Si dhe rinovime dhe punë me dizajne sipas porosisë. Jemi ekip shumë i mirë. Në...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj Banesen me qera ne Dardani tek Ban e Gjelberta

250.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 03 Oct, 2017 tek Banesa për qera

Leshoj banesen komplet te mobiluar me qera. Banesa ka dy sallon me kuzhine dhe dhome te fjetjes. Banesa eshte rishtazi e renovuar. Banesa ka nxemje qendrore. Per informata mund te therrisni ne tel...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

leshoj banesen perdhes me qire

150.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Sep, 2017 tek Banesa për qera

leshoj banesen perdhes me qire per zyre teknik i dhembve per terapi fizikale per robaqepes si dhe per veprimtari te tjera.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

banese me qera

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Sep, 2017 tek Banesa për qera

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit ``ILIRIA``.Banesa eshte dy-dhomshe posedon kuzhinen banjon si dhe ka ballkon, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banes Me Qira te Parku i Qytetit 250Euro

250.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 07 Sep, 2017 tek Banesa për qera

Ofrohet Banesa me qira te parku i qytetit rruga Xheme Gostivari, gjendet ne katin 1, banesa është komplet e mobiluar.Banesa ka këtë renditje: Dhoma e ditës me kuzhine, 2 Dhoma gjumi, Banjo,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Jap banesen me qira ne Fushe Kosove

230.00€  | Kosovë, Fushë Kosovë
Publikuar më 06 Sep, 2017 tek Banesa për qera

Banesa eshte 3 dhomeshe 80 m2. Eshte e mobiluar ndodhet perball Petrol Company.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshohet banesa me qera

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 Sep, 2017 tek Banesa për qera

Banesa ka sallonin me kuzhine, dhomen e gjumit, ballkonet dhe banjon. Banesa gjendet ne lagjen e spitalit afer Eulexit.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj me Qira Garisonjere ne Ulpina -Prishtine

195.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Aug, 2017 tek Banesa për qera

Leshoj me Qira banes Garisonjere ne Ulpina ne pjesen nen konvikte ,ne kati i pare e mobiluar per QIFT apo STUDENTA ,3 shtret te rinje nje ambient i qete per privatesi leshohet per nje muja apo m...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Garsonjere me qira ne Ulpiane

160.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 29 Aug, 2017 tek Banesa për qera

Leshohet me qira garsonjeria e mobiluar ne Ulpiane. Tel 049 693 697

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banes me qera ne lagjen Mati 1

250.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 25 Aug, 2017 tek Banesa për qera

Banesa ka dhom gjumi, sallon, kuzhin banjo dhe ballkon Gjendet afer rruges B Tel: 044-176-113

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

leshoj banesen perdhes me qire

150.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 21 Aug, 2017 tek Banesa për qera

leshoj banesen perdhesme qire per zyre per terapi fizikale per teknik i dhembve per robaqepes si dhe per veprimtari te tjera.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Jap banesen me qera

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 Aug, 2017 tek Banesa për qera

Jap banesen me qera lagjen Ulpiana Prishtine per familjare ose studenta per me shume informacione kontaktoni nr ,viber , whatsapp.+38749697615

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

banesa me qira

220.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Aug, 2017 tek Banesa për qera

Leshoj banesen me qira ne Bregun e Diellit Objekti 35 N#21

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Jap banes me qera

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 07 Aug, 2017 tek Banesa për qera

Jap banesen me qera lagjen Ulpiana Prishtine per familjare ose studenta per me shume informacione kontaktoni nr ,viber , whatsapp.+38749697615

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Jap banes me qear

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 03 Aug, 2017 tek Banesa për qera

Jap banesen me qera lagjen Ulpiana Prishtine per familjare ose studenta per me shume informacione kontaktoni nr ,viber , whatsapp.+38749697615

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Jap banes me qera

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 02 Aug, 2017 tek Banesa për qera

Jap banesen me qera lagjen Ulpiana Prishtine per familjare ose studenta per me shume informacione kontaktoni nr ,viber , whatsapp.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banes me qera ne lagjen Mati 1

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 31 Jul, 2017 tek Banesa për qera

Banes me qera ne lagjen mati 1 ne prishtinë, Banesa ka dhomë gjumi , kuzhin, sallon, banjo dhe ballkon , gjendet afer rruges B. Banesa është e pamobiluar

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Jap banesen me qera

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 28 Jul, 2017 tek Banesa për qera

Jap banesen me qera ulpiane me shume info kontaktoni nr viber whatsapp

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Bsnes me qera mbrapa AAKs me cmim te volitshem

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 23 Jul, 2017 tek Banesa për qera

Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs, me cmim sipas marreveshjes. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe gjendet ne katin e pare. Per me shume info ju lutem lajmrohu ne telefon: 044211671 ku mund te me...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

banese me qira

180.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 19 Jul, 2017 tek Banesa për qera

Jap banesen 45m2 me qira.Lokacioni Dardania,Bl9,B3 ,kati i 7 me ashensor funksional.Banesa ka nje dhome kuzhine me trepezari banjo dhe ballkon.eshte gjysme e mobiluar.Preferoj qiraxhinjte te jene...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Jap banes me qera

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 19 Jul, 2017 tek Banesa për qera

Jap banese me qera ne Ulpiane Prishtine kati 3 familjare ose studenta per me shume informacione kontaktoni nr viber ose whatsapp

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.062735 seconds to load. Memory usage: 5.80 M