Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Tenda me QIRA ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Vushtrri Mitrovicë Tel 044 213 036

Kosovë, Fushë Kosovë
Publikuar më 25 Jan, 2018 tek Tjera

Japim Tenda me QIRA per Dasma Syneti Panaire si qdo feste familjare Tendat Jane prodhim gjerman Te cilesise se larte Tendat Jane Te madhesive Te ndryshme Sipas nevojes dhe porosise Per Info...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

SHITEN TROJE në fshatin Moglicë - Gjakovë

3,800.00€  | Kosovë, Gjakovë
Publikuar më 23 Dec, 2017 tek Tjera

Shiten 32 ari tokë në fshatin Moglicë afër rrugës së asfaltuar Gjakove- Raqe . Dokumentacioni i rregullt . Çmimi sipase marrveshjes . Përkthimi menjiher pasë kontratës dhe pagesës....

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.039806 seconds to load. Memory usage: 5.62 M