Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Pent'Haus ne shitje ne Prishtine

1,500.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 Oct, 2017 tek Banesa për shitje

Mati 1 - Zone e Qete, Pamje e bukur dhe Ajer te Paster 166m2 |130m2 Teras | 3 dhoma te gjumit | 2 banjo | depo Kjo banesë e veçantë ndodhet në katin e 9-të ndertim i Hoxha Invest Group ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Bleni Banesë me vetëm 3000 euro paradhënje,pjesa tjeter paguhet me rata

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 Oct, 2017 tek Banesa për shitje

Aty ku ndiheni më rehat dhe më qetë, me një pamje Panoramike OFERTAT VAZHDOJNË, Paguaj vetëm 3000 euro dhe PJESEN TJETER ME KËSTE Kompleksi" Lubljana" Model Slovenia Invest Aty ku do të...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banesa ne Prishtinë - Lagjia Mati 1

14,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Oct, 2017 tek Banesa për shitje

Banesa 85.5 m2 në Prishtinë behet e juaja për vetëm ‪14.000 Euro me Kontrate dhe pjesa tjeter me Keste permes Bankave: BKT, BPB, BE. Banesa ka këtë organizim : ] Qëndrim ditor ] Kuzhinë...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet toka me siperfaqe 3500 m2 ne fshatin Shtyllas Komuna Levan Fier.Ndodhet ne ane te rruges.Me dokumenta te rregullta hipotekore

8.00€  | Shqipëri, Fier
Publikuar më 13 Oct, 2017 tek Troje

Sipërfaqja të cilen e kam në shitje po i paraqes me poshte: Tokat ndodhet ne fshatin Shtyllas ne dy anet e rruges ne Bypass-in e Fierit me sipërfaqe 2000 m2 dhe 2535m2 Cmimi 25 Euro m2 i...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banesa e Gatshme per Banim- Shume e Pershtatshme

110,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 13 Oct, 2017 tek Banesa për shitje

Banese e Gatshme per Jetese ne Prishtine Banesa perfshin 115.7m2 |3 dhoma te gjumit | 2 banjo | 2ballkona | depo | , ndodhet në katin e 2-të dhe 6të, ndërtim shumë cilësor, e gjitha e...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kerkoj banese me qira per nderkombetare

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Oct, 2017 tek Banesa për qera

Kerkoj banese dy dhomeshe me qira per nderkombetare. Lagjet e prefereuara jane qender, qafa, tophane, pejton, etj. Nr. tel. 045 616794 ose 044 307245 (viber) ose nese keni edhe foto, ju lutem...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kerkoj shtepi me qera per nderkombetare

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Oct, 2017 tek Shtëpi për qera

Kerkoj shtepi me qira per nderkombetare, kontrate afatgjate, shtepi me 3 ose 4 dhoma gjumi. Lagjet e prefereuara jane Tasligje, Sofali, Dragodan, Emshir, etj. Nr. tel. 045 616794 ose 044 307245...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Mund te blesh banese ‪59.4 m2 duke filluar nga 4.961 € , ne bashkepunim me Banken Ekonomike.

4,961.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 11 Oct, 2017 tek Banesa për shitje

Mund te blesh banese ‪59.4 m2 duke filluar nga 4.961 € , ne bashkepunim me Banken Ekonomike. Permbajtja : o Qendrim ditor o Kuzhina o Dhoma e fjetjes o Koridori o Banjo+Wc o Depo...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Toke prej 61 ari ngjitur Spitalit Bahceci

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 11 Oct, 2017 tek Troje

Shitet trualli prej 61 ari e cila gjindet ne rrugen kryesore Prishtin. Shkup .Trualli gjendet ne mes te HiB Petrol dhe spitalit turk Bahceci .Ka dalje drejteperdrejt ne rruge dhe mrapa ka dalje te...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Intervistues/e në gjuhën Gjermane, Suedeze dhe Franceze

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 Oct, 2017 tek Kërkoj Punëtor

"Bambus Group" shpall vende të lira të punës për Intervistues/e në gjuhën Gjermane Suedeze dhe Franceze në Prishtinë, Pejë, Drenas dhe Ferizaj Ofrojmë: - Ambient miqësorë dhe modern...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet banesa

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Oct, 2017 tek Banesa për shitje

Përshkrimi Risi shitet banesa ne lagja “Areberia”rruga “Eduard Liri” ne Dragodan banesa eshte ndertim I ri dhe eshte re dhe e mobiluar,dhe ka kuzhine te kompletuar.Banesa ka 70m2 ka1...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shiten 24 Ari ne Magjistralen Prishtine-Podujev

150,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 Oct, 2017 tek Troje

Trualli posedon 24 ari (2400m2) ) hapsir perfekte per banim , i pershtashem per ndertim te ulet, ose ndonje biznis trualli posedin ujin kanalizimin energjin elektrike , ky truall gjendet ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Blej banes me 10% pages me kontrat dhe pjesa tjeter me rata

820.00€  | Kosovë, Peqin
Publikuar më 05 Oct, 2017 tek Banesa për shitje

Faqet tona janë të mbushura me ide frymëzuese, projekte praktike, dhe krejt kete pune e bene shum leht biseda me arkitektin plus udhëzimet dhe informatat që jumund te merrni. Është koha...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

COLORS MOLER VIBER: +37744296933

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 04 Oct, 2017 tek Banesa për qera

Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depove etj.. Si dhe rinovime dhe punë me dizajne sipas porosisë. Jemi ekip shumë i mirë. Në...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj Banesen me qera ne Dardani tek Ban e Gjelberta

250.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 03 Oct, 2017 tek Banesa për qera

Leshoj banesen komplet te mobiluar me qera. Banesa ka dy sallon me kuzhine dhe dhome te fjetjes. Banesa eshte rishtazi e renovuar. Banesa ka nxemje qendrore. Per informata mund te therrisni ne tel...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet shtepia me dyqan ne qender te Prishtines

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 03 Oct, 2017 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepia, tri kate,me dyqan ne qender te Prishtines

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banesa urgjent me çmim te volitshem

52,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 02 Oct, 2017 tek Banesa për shitje

Banesa gjendet perball permendoreve ( varrit te ibrahim rugoves) Kati i 3 , ka pamje fantastike dhe renditje perfette , sallon kuzhine banjo dhe dy dhoma gjumi , blloku Posedon ashensor dhe parking...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Prodajem stan na suncanom bregu bele stare zgrade!

45,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 02 Oct, 2017 tek Banesa për shitje

Opis: Prodaje se stan u Pristini adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje 55m2 dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama 48m2 pretvoren u stambenu jedinicu sa...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

TRAJNIME FALAS NË FUSHËN E NDËRMARRËSISË

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 02 Oct, 2017 tek Edukim & Trajnim

Business Support Center Kosovo (BSCK) ofron mundësi trajnimi falas për trajnime në fushën e ndërmarrësisë për personat në nevojë, në kuadër të Projektit “Ri-integrimi i individëve...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

shiter opel combo

Kosovë, Pejë
Publikuar më 30 Sep, 2017 tek Vetura

Opel vdti 1.3 dizel Cdti Viti 2007 kilometra te kalume 200005km i sapo ardhur nga zvicra kontakto viber +38643550951

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitje e Banesës 81.7m2 duke paguar Vetëm 13.400€ me Kontrate dhe pjesën tjetër e vazhdoni me Rata me Bankat

13.40€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 29 Sep, 2017 tek Banesa për shitje

Mundesi e mire: Shitje e Banesës 81.7m2 duke paguar Vetëm 13.400€ me Kontrate dhe pjesën tjetër e vazhdoni me Rata me Bankat. Përmbajtja: o Qëndrim ditor o Kuzhina o Dhoma e fjetjes...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Tenda (shatora) tavolina karrika me qira ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Mitrovice ,Vushtrri

Kosovë, Vushtrri
Publikuar më 28 Sep, 2017 tek Tjera

Japim tenda gjermane tavolina karrika me qira,shatorat jane te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe porosise,per Info dhe Kontakte Tel 044 213 036 Mund te na gjeni edhe ne Facebook TENDA ME QIRA

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shiten Banesat Per Vetem 10% Pages Me Kontrat..

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 28 Sep, 2017 tek Banesa për shitje

Krejt qa duhet eshte 10% Pages me Kontrat Pjesa e mbetur paguhet deri ne 25 VITE Ratat mujore i caktoni JU Pjese e kompleksit HIG Center nga Hoxha Invest Group Uje 24h Uji i ngrohte...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet banesa

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Sep, 2017 tek Banesa për shitje

Përshkrimi Risi shitet banesa ne lagja “Areberia”rruga “Eduard Liri” ne Dragodan banesa eshte ndertim I ri dhe eshte re dhe e mobiluar,dhe ka kuzhine te kompletuar.Banesa ka 70m2 ka1...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.059354 seconds to load. Memory usage: 5.77 M