Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Shesim Skele - RINGER

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 26 Mar, 2019 tek Materiale Ndërtimore

Ofrojme shitjen e Skeleve te reja. Skelet jane prodhim I Kompanise Austriake RINGER KG dhe te sapoardhura ne Kosove. Sasia 4000 m² (ne dispozicion) Kontakti: 043 508 111

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Ofrojm Pune Saldues (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Feb, 2019 tek Materiale Ndërtimore

Detyrat dhe Pergjegjesite : • Saldimi cilesor dhe profesional i prodhimeve individuale dhe serike (saldim robotik MAG, TIG) • Optimizimi i proceseve salduese • Vetekontrolli ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.060553 seconds to load. Memory usage: 5.76 M