Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

shes banesen

900.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 May, 2019 tek Banesa për shitje

shes banesen ne prishtine rr bajram kelmendi kati I trete e mobiluar dhe ka hapsir parking, 900 euro per m2.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.051363 seconds to load. Memory usage: 5.88 M