Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Banes

250.00€  | Kosovë, Ferizaj
Publikuar më 02 Sep, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banes me qera Ferizaj rruga 13 qershori banesa eshte nkat 2 ka 3 dhoma gjumi sallon me kuzhin dy banjo teras shpajz e mobiluar e re

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj banesen me qera per 6 studente

420.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Jul, 2019 tek Banesa për qera

Banesa gjindet ne Ulpiane mbrapa AAK, saktesisht te furra Ulpiana, ne katin 3, me nxjemje qendrore (Termokos), i ka 3 dhoma te mobiluara dhe te dedikuara per 6 studente (2 persona ne nje dhome),...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.060008 seconds to load. Memory usage: 5.90 M