Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Leshoje banesen me qira

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Jul, 2019 tek Banesa për qera

Lëshojë banesen me qira kati i dyte e mobiluare 50 m2.Banesa gjendet ne Qendren numer 1. Banesa leshohet prej dates 08/08/2019 me shume info 044/472/013. Nuk bashkepunojm me agjensione.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

banese me qera mbrapa AAKs ne Ulpiane- Prishtine

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Jul, 2019 tek Banesa për qera

Leshohet banesd ma qera mbrapa AAKs. Banesa ka dy dhoma dhe gjendet e gatshme per banim si per studenta adhtu edhe per familjar. banesa gjendet ne katin e trete per me shume info lajmrohuni ne nr...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banesa ne Vushtrri

Kosovë, Vushtrri
Publikuar më 16 Jul, 2019 tek Banesa për qera

Shitet Banesa tek ish stacioni i ri i Autobusave ne Katin e 5 ne Vushtrri

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Jap banesen me qera ulpiane

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 19 Jun, 2019 tek Banesa për qera

Jap banesen me qera lagjen ulpiana

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banes me qera

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 13 Jun, 2019 tek Banesa për qera

Teksti: Jap banes me qera ne Ulpian per me shume informacione kontaktoni nr viber whatsapp +38649697615

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

banese me qera

160.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 Jun, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit ``ILIRIA``.Banesa eshte nje-dhomshe posedon kuzhinen banjon si dhe ka ballkon, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banesa

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 May, 2019 tek Banesa për qera

Jap banes me qera ne Ulpian per me shume informacione kontaktoni nr viber whatsapp. +38649697615

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoje banesen me qira

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 May, 2019 tek Banesa për qera

Leshoje banesen me qira ne qender te Prishtines. Qendra numer 1 te gjitha i ki afer : Ambassadat,Staduimin,Kafet.. etj.Banese ka 50m2 e mobiluare katin e dyte. Me shume info : Tel...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Garsioniere me qera

150.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 23 Mar, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj Garsioneren me qera ne lagjen Ulpiana afer fontanes. Kontakt: 044 640 797

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.063521 seconds to load. Memory usage: 6.10 M