Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

banese me qera

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Sep, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit,afer Universitetit Iliria.Banesa eshte komplet e mobiluar, e gatshme per banim, gjendet ne katin e 3-te, me nje siperfaqe prej 65m2. Banesa...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Ulpiane/te fontana lire dhe mire

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 27 Aug, 2019 tek Banesa për qera

Leshohet banesa me qera te fontana afer pompes benzines Ekfiksit. Banesa gjendet ne katin e trete, komplet e mobilume dhe sapo e renovume. e pershtatshme per familjar dhe studenta. Per me shume...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 Aug, 2019 tek Banesa për qera

leshohet banesa me qera te fontana ne lagjen Ulpiana. Banesa gjendet te rrethi afer pompes benzines Exfiksit. banesa ka 2 dhoma eshte komplet e mobiluar dhe me nxemje qendrore dhe eshte ne katin...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera (Ulpiana- mbrapa AAKs) e sapo renovuar

220.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Aug, 2019 tek Banesa për qera

Leshojme banesen me qera ne Prishtine lagja Ulpiana mbrapanAAKS. banesa ka dy dhoma dhe eshte komolet e mobiluar dhe e renovuar. banesa gjendet ne katin e trete. per me shume info ne nr. telit...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

banese me qera

180.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 07 Aug, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit.Banesa eshte dy-dhomshe posedon kuzhinen,banjon,si dhe ka ballkon, Banese eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte 180.Ne kete qmim perfshihen...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kerkojme banese me qira per nderkombetare

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 18 Jun, 2019 tek Banesa për qera

Kompania per Patundshmeri ADOKA Real Estate kerkon nje banese luksoze me qira per nje nderkombetare ne qender te Prishtines. Banesa duhet te jete e mobiluar, e re, moderne, te kete dhome dite,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Dardani - Te Santea

300.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 15 Jun, 2019 tek Banesa për qera

Sallon, Kuzhine, Dhome, Banjo, Ballkon, Koridor Siperfaqja: 60m2 Kati: 9 Ngrohja: Termokos Qmimi: 300€ Lifti ne gjendje te rregullt, dera e hyrjes me kartele dhe interfon Banese me qera...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Jun, 2019 tek Banesa për qera

leshohet banesa me qera mbrapa AAs dhe te fontana. banesat gjenden ne katin e trete dhe eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim. verejtje: jam pronar direkt i ketyre banesave

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Ulpiane/mbrapa AAKs Prishtine

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 22 May, 2019 tek Banesa për qera

Banesa gjendet mbraoa AAKs ne lagjen Ulpiana ne Prishtine. gjendet ne katin e trete dhe eshte e gatshme per banim nga data 1 qershori. eshte e pershtatshme si per familjar ashtu edhe per studenta....

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Ulpiane/mbrapa AAKs Prishtine

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 May, 2019 tek Banesa për qera

Leshohet banesa me qera ne Prishtine/lagja Ulpiana mbrapa AAKs. banesa ka dy dhoma dhe eshte komplet e mobiluar. banesa eshte e gatshme per banim.nga data 1 qershori.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Jap baaneses me qira 107 m.

250.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 May, 2019 tek Banesa për qera

Leshoje banesen me qira ne Dardani,sstacioni autobusve,ndertesa tri katshe,me dy dhoma te mdhaja gjumi,sallon me kuxhine 54 m.dy ballkona,e mobilume e lire.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

BANESA PER QERA

290.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 13 Apr, 2019 tek Banesa për qera

Banesa gjindet në bulevardin Bill Clinton afër nen kalimit te barnatorja Valeriana. Banesa ka këtë renditje;  Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjendet...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.088594 seconds to load. Memory usage: 6.24 M