Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Banese me Qira

60.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 Oct, 2019 tek Banesa për qera

Kerkojme bashkebanuese FEMER ( punetore ose studente ). Muaji 60€ + shpenzimet. Banesa gjindet mbrapa fakultetit ekonomik (Qendra) Banesa ka keto renditje: Dy dhoma gjumi Koridori...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet banesa 1+1 bregu idjellit!Prishtine!

4,800.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 18 Oct, 2019 tek Banesa për shitje

Opis: Prodaje se stan u Pristini 55m2 adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama i posebnim papirima 48m2 pretvoren u stambenu...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari truall

165,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 18 Oct, 2019 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepia ne Hajvali afer banesave Diamond Residence . Shtepia eshte 270 m2 eshte me dokumentacion ne rregull ka uj te ujsjellsit dhe me bunar 24/7 uje , internet , kanalizim . Shtepia eshte...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Hetues Privat

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 11 Oct, 2019 tek Tjera

Ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve tanë shërbime profesionale në kohë dhe diskrete të hetimit privat. Ekipi ynë i profesionistëve të trajnuar përbëhet nga hetues dhe...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

toka ne shitje

0.00€  | Kosovë, Kastriot
Publikuar më 07 Oct, 2019 tek Troje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me dokumentacioni ne rregulle Toka ka hapsir prej 82 ari Toka gjendet ne magjistralen...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Oferta pune në (GJERMANI)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 07 Oct, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Ndihmës në ndërtimtari Eksperiencat : • Përvojë në ndërtimtari dhe hapje të kanaleve...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Oferta pune ne Suedi

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 07 Oct, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Detyrat tuaja: · Saldimi WIG/MAG në celik dhe në fletëza metalike të dimensioneve të ndryshme · Kryerja e punëve salduese sipas specifikimeve · Punë parapërgatitore Nr...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Merzedes A 180 cdi

9,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 Oct, 2019 tek Vetura

I vitit 2010 Ne gjendje shum te mire me shum riparime Servis guma te Reja filter, xham perpara etj. 9000 Vet duhet ta Transportoni nga Gjermania

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

N.N.SH MONDI DEKOR

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 03 Oct, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Kerkojm mjeshter te gletit e fasades per Malin e zi kushte te mira banimi fjetja ushqimi etj.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes banesën me një çmim shumë të arsyeshëm

57,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 02 Oct, 2019 tek Banesa për shitje

Shes banesën te kompleksi Hoxha-kompani (Lagjja e spitalit) me një çmim shumë të volitshëm. Banesa ndodhet në katin e 5-të (i parafundit) me ashensor funksional. Banesa ka 3 dhoma gjumi dhe...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes kombin Ford Transit

3,300.00€  | Kosovë, Pejë
Publikuar më 25 Sep, 2019 tek Vetura

Shes kombin Ford Transit, viti 2004, ngjyrë të bardhë, 2.2 Dizel, në gjendje të rregullt. Regjistrimi i parë në Kosovë. Kombi ka regjistrim deri me 17 maj 2020. Klm. të kaluara...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj banes me qera ne Prishtine - Qender

180.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 24 Sep, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banes me qira ne qender afer menzes se studenteve ne Prishtine rruga Agim Ramadani banesa eshte ndertim i vjeter nje kateshe mirpo permbush te gjitha kushtet per jetes .te interesurit te na...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

toka ne shitje

0.00€  | Kosovë, Kastriot
Publikuar më 21 Sep, 2019 tek Troje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me dokumentacioni ne rregulle Toka ka hapsir prej 82 ari Toka gjendet ne magjistralen...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

toka ne shitje

0.00€  | Kosovë, Kastriot
Publikuar më 15 Sep, 2019 tek Troje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me dokumentacioni ne rregulle Toka ka hapsir prej 82 ari Toka gjendet ne magjistralen...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

banese me qera

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Sep, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit,afer Universitetit Iliria.Banesa eshte komplet e mobiluar, e gatshme per banim, gjendet ne katin e 3-te, me nje siperfaqe prej 65m2. Banesa...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes shtepine ne Gjilan

0.00€  | Kosovë, Gjilan
Publikuar më 09 Sep, 2019 tek Shtëpi për shitje

Shes shtepine ne Gjilan me 2.5 ari toke. Shtepia eshte nje kateshe, 75 m2 dhe eshte e banueshme. Shtepia i ka 3 dhoma, nje banjo, bodrum 50 m2 si dhe garazhen. Gjendet ne Lagjen 7 Shtatori , ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banesa ne shitje ne Prishtine bregu i djellit!Banesat te vjetra!

48,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Sep, 2019 tek Banesa për shitje

Prodaje se stan u Pristini 55m2 adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama i posebnim papirima 48m2 pretvoren u stambenu...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Ndertimtari

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Sep, 2019 tek Kërkoj Punë

Kryejm keto pun.Ndertimin e shtepive dhe fasadimin e tyre mrena dhe jasht glet suvatim knauf ngjyra etj MARRIM EDHE QFARDO MAKINE ME KOMPENZIM PUNE

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

toka ne shitje

0.00€  | Kosovë, Kastriot
Publikuar më 05 Sep, 2019 tek Troje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me dokumentacioni ne rregulle Toka ka hapsir prej 82 ari Toka gjendet ne magjistralen...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Renault

500.00€  | Kosovë, Mitrovicë
Publikuar më 04 Sep, 2019 tek Vetura

Renault Mégane Grandtour 1.5 dCi turbo 110 KF Dizel 160 000 km Manuell 6 shpejtsi Air condition Aux/usb Bluetooth Multifunction vallone Airbag Parking censor Sensor shiu...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banes

250.00€  | Kosovë, Ferizaj
Publikuar më 02 Sep, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banes me qera Ferizaj rruga 13 qershori banesa eshte nkat 2 ka 3 dhoma gjumi sallon me kuzhin dy banjo teras shpajz e mobiluar e re

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

leshohet me qira lokali

350.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 29 Aug, 2019 tek Objekte afariste për qera

leshohet me qira lokali ne lagjen ulpiana ndertesa d8 perballe ina petrollit lokali ka pamjen nga rruga kryesore ka perafersisht 50m2 posedon banjo qmimi 350 tel 049400958

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shtepi me qira

120.00€  | Kosovë, Drenas
Publikuar më 29 Aug, 2019 tek Shtëpi për qera

Ipet me qera nga: Besim Veseli menjeher ne dispozicjon Çmimi 120 EUR Kategoria Shtëpi Numri i dhomave: 3 Sipërfaqe: 75 m2 Numri i kateve: 1 kat Ngrohje: Tjetër Komuna Drenas Leshoj katin e pare...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Konkurs pune/ Rrobaqepese

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 29 Aug, 2019 tek Punë të Përkohshme

Organizata Jo-Qeveritare LADY, organizatë e themeluar në vitin 2005 ka për qëllim përkrahjen, promovimin dhe përmirësimin e jetës së grave dhe të rinjëve në të gjithë Kosovën,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Ulpiane/te fontana lire dhe mire

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 27 Aug, 2019 tek Banesa për qera

Leshohet banesa me qera te fontana afer pompes benzines Ekfiksit. Banesa gjendet ne katin e trete, komplet e mobilume dhe sapo e renovume. e pershtatshme per familjar dhe studenta. Per me shume...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banes me Qera

350.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 27 Aug, 2019 tek Shtëpi për qera

(RP-229) Apartament me #Qera në Mati1, Pristina! Apartament i do te jete i lire nga data 28.08.2019 ・Pagesa Mujore: 350€ ・Depozita: 300€ ・Dhoma gjumi: 2 ・Banjo: 2 ・Meter...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

japim dhomen me qera

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 27 Aug, 2019 tek Dhoma për qera

japim dhomen me qera per vajza ne kuader te baneses ne lagjen Dardania

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 Aug, 2019 tek Banesa për qera

leshohet banesa me qera te fontana ne lagjen Ulpiana. Banesa gjendet te rrethi afer pompes benzines Exfiksit. banesa ka 2 dhoma eshte komplet e mobiluar dhe me nxemje qendrore dhe eshte ne katin...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.096154 seconds to load. Memory usage: 6.52 M