Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

pomeranian mini

135.00€  | Maqedoni, Kamenica Maqedone
Publikuar më 18 Jul, 2019 tek Qen & Zagar

Shes qenin e races pomeranian, mosha 1 vjece. I vaksinuar dhe ka passaport. Bashk me qenin i jap edbe te gjitha gjerat e nevojshme per mirembajtje si: dy lidhese, shampona, parfima, kreher,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.065207 seconds to load. Memory usage: 5.93 M