Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Shes kombin Ford Transit

3,300.00€  | Kosovë, Pejë
Publikuar më 25 Sep, 2019 tek Vetura

Shes kombin Ford Transit, viti 2004, ngjyrë të bardhë, 2.2 Dizel, në gjendje të rregullt. Regjistrimi i parë në Kosovë. Kombi ka regjistrim deri me 17 maj 2020. Klm. të kaluara...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Renault

500.00€  | Kosovë, Mitrovicë
Publikuar më 04 Sep, 2019 tek Vetura

Renault Mégane Grandtour 1.5 dCi turbo 110 KF Dizel 160 000 km Manuell 6 shpejtsi Air condition Aux/usb Bluetooth Multifunction vallone Airbag Parking censor Sensor shiu...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Vetura ne shitje

2,500.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 02 Jun, 2019 tek Vetura

Renault skenik viti 2001 Disel 2500 Eu ne gjendje shume te mire, regjistrim deri ne korrik 2019 044161756

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes OPEL ZAFIRA Sport me sonzora parkingu dhe me 7 ulëse

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 10 May, 2019 tek Vetura

Shitet zafira Sport Style Selection , e ardhur nga Gjermania ,dizel 2.2 DTI ,7 ulse, rks ,Goma te dimrit te reja fellne Sporty ,me senzora,xhamat elektronik ,klim ,abes centrall ,ne gjendje teper...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Mercedes Benz Vito 111 CDI 2.2

4,800.00€  | Kosovë, Therandë
Publikuar më 26 Apr, 2019 tek Furgonë

Mercedes Benz Vito 111 CDI 2.2 Makine per pune e ardhur nga Zvicrra ne Mars te 2019 e Doganuar ne Kosove. Dogana e Paguar 1250 Euro. Punon shum mir, per informata me te hollesishme ose per termine...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.059457 seconds to load. Memory usage: 5.93 M