Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Tenda Tavolina karrika me Qira ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Mitrovicë Vushtrri Tel.044 213 036

Kosovë, Fushë Kosovë
Publikuar më 22 Nov, 2018 tek Tjera

Japim Tenda Tavolina karrika me Qira per ahenxhet e Juaja familjare Tendat ( Shatorat) janë prodhim gjerman te cilesise se larte Per Info dhe rezervime Kontakto Xhabir Jashari Tel.044 213...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Mos Paguaj Qera , Paguaj Banesen Tende

820.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 21 Nov, 2018 tek Banesa për shitje

Oferta me e mire ne treg ne Kompleksin Banesor HIG Blej Banesen Tende Me Siperfaqe : Banesa: 60 m2 Me nje dhome gjumi dhe Salloni me kuzhine Banesa :73 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Sallon me...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Tenda (Shatora) Tavolina Karrika me Qira ne Prishtinë Fushkosovë Kastriot Vushtrri Mitrovic Tel.044 213 036

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 Nov, 2018 tek Kamp Shtëpiza

Japim Tenda me Qira per Ahenxhet e Juaja familjare . Tendat Jan prodhim gjerman Te cilsis se lart. Tendat Jan Te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe porosise. Per Info dhe rezervime kontakto...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes Banes ne Breg Diellit Mati1

700.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 Nov, 2018 tek Banesa për shitje

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Banesat kan kete renditje Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Bleni Banes dhe paguani VETEM 15000€ me kontrat

820.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 19 Nov, 2018 tek Banesa për shitje

shitet Banesa 73.7m2 m2 ne Lagjen e Mati 1 Banesa eshte ne fazen e punimeve ku pritet finalizimi te behet ne vitin e ardhshem Banesa posedon nje organizim shume te mire te hapsires mbrenda ku...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Telefoni Cubot

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 18 Nov, 2018 tek Celularë

Shitet telefoni ne gjendje te rregullt, i perdorur 8-9muaj pa asnje gervishtje. Telefoni vi'e me 2 fotrolla, adapter dhe ndegjuese. Cuboti eshte 5.5 inch, 4G LTE, 3GB RAM & 16GB ROM, Kamera...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes Banes ne Breg Diellit Mati1

700.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 18 Nov, 2018 tek Banesa për shitje

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Banesat kan kete renditje Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 17 Nov, 2018 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepia ne Hajvali afer banesave Swiss Residence . Shtepia eshte 270 m2 eshte me dokumentacion ne rregull ka uj te ujsjellsit dhe me bunar 24/7 uje , internet , kanalizim . Shtepia eshte dy...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Tenda (Shatora) Tavolina Karrika me Qira ne Prishtinë,Fushkosovë,Kastriot,Vushtrri,MitrovicTel 044213036

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Nov, 2018 tek Objekte afariste për qera

Japim tenda (Shatora ) Tavolina Karrika me Qira,Tendat jane te madhesive te ndryshme sipas marreveshjes dhe porosise.Transporti dhe montimi gratis. Per Info dhe rezervime kontaktoni ne Tel 044...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes Banes ne Prishtine Mati 1

700.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Nov, 2018 tek Banesa për shitje

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Banesat kan kete renditje Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

SHITET TOKE NE AFERSI TE GERMIS

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Nov, 2018 tek Troje

Shitet toka ne afersi te Germis 40 ari te gjitha nje parcele ne nje pozite jashtezakonisht te mire dhe me prespektive shume te madhe. Bëj ndrrim edhe me banes.Dokumentacioni ne rregulle, parcela...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

SHTEPIA NE SHITJE

Kosovë, Gjakovë
Publikuar më 16 Nov, 2018 tek Shtëpi për shitje

Me lokacion në pjesën e re të qytetit të Gjakovës afër qendrës tregtare Nertili. Shtëpia është Tri katëshe me një sipërfaqe prej 450 metër katror e shtrirë në 7.4 Ari Truall....

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

dyer të jashtit

900.00€  | Kosovë, Viti
Publikuar më 15 Nov, 2018 tek Tjera

Shesim dyrë të oborrit me matrial të aluminit, jonë me garancion prej fabrikes, qmimi me marrveshje, këtyre dyerve mundë të bëjnë hapje dhe me motorr.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Aporat Per myk Vllag Lagështi

1.00€  | Kosovë, Fushë Kosovë
Publikuar më 15 Nov, 2018 tek Shërbime Shtëpiake

Aporat kunder Mykut.Vllagës Lagështisë. shes Aporatin e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht made in Cyrih", Aporati Posedon Libren - CD - 2 vite Garancjon...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Tenda me qira Gjilan

Kosovë, Gjilan
Publikuar më 15 Nov, 2018 tek Tjera

Tenda me qira Gjilan Tenda me qera Gjilan Garden Tenda në Gjilan ju ofron në gjdo kohë Tenda, Tavolina dhe Karriga shumë cilësore për gjdo aheng tuaj si për Fejesa, Kanagjeqe, Dasma,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Audi A5 Sportback

16,490.00€  | Kosovë, Ferizaj
Publikuar më 14 Nov, 2018 tek Vetura

Vetura eshte ne gjendje shume te rregullt teknike, Ka te kryer servisin si dhe rripin dhembezor te nderruar. Posedon 3 çelsa. I ardhur nga Gjermania. Posedon goma te reja te dimrit. Poashtu...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Tenda tavolina karrika me Qira ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Mitrovicë Vushtrri

Kosovë, Fushë Kosovë
Publikuar më 13 Nov, 2018 tek Tjera

Japim Tenda tavolina karrika me Qira per ahenxhet e Juaja familjare Tenda Jane prodhim gjerman Te cilesise se larte Per Info dhe rezervime Kontakto Xhabir Jashari Tel.044 213 036

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes Banes ne Prishtine

700.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 13 Nov, 2018 tek Banesa për shitje

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Banesat kan kete renditje Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1

700.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Nov, 2018 tek Banesa për shitje

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Banesat kan kete renditje Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj banese me qira ne qender te Prishtines

1.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 10 Nov, 2018 tek Banesa për qera

Lëshoj banesë me qira në qendër te Prishtinës, përballë Eulex-it, konkretisht në rrugën "Sheshi Edit Durham" vetëm për zyre. Banesa ka një sipërfaqe prej 40m² dhe radhitja e dhomave...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes Banes ne Prishtine

700.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 Nov, 2018 tek Banesa për shitje

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Banesat kan kete renditje Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes Banes ne Prishtine

700.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Nov, 2018 tek Banesa për shitje

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Banesat kan kete renditje Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2 ka...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera mbrapa AAKs

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 Nov, 2018 tek Banesa për qera

banesa gjendet ne katin e trete dhe ka dy dhoma banesa gjendet komlet e mobiluar dhe eshte e pershtatshme per studenta dhe familjar per me shume info lajmrohuni ne nr e telefonit 044248277 i...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Aporata Për Vllagë,Mykë,Lagështi-158LITRA--IPEN ME QERA--+37744-395-435

1.00€  | Kosovë, Fushë Kosovë
Publikuar më 06 Nov, 2018 tek Teknikë e Bardhë

Aporata Për Vllagë,Mykë,Lagështi-158LITRA--IPEN ME QERA--+37744-395-435 1€ Pristina Aporata Per Vllagë,Mykë,Lagështi Kontakt +377--44--395-435 158 LITRA NE DIT EXTREME TE SHPEJTA...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera mbrapa AAKs ne Prishtine

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Nov, 2018 tek Banesa për qera

Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs. Banesa gjendet ne kayin e trete dhe eshte konplet e mobiluar. Eshte e pershtatshme per studenta dhe familjar. Per me shume info lajmrohuni ne 044248277 i...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Nov, 2018 tek Banesa për qera

Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs. Banesa ka dy dhoma dhe gjendet ne katin e trete. Banesa ka dy dhoma dhe eshte e pershtatme per familjar dhe studenta. Per me shume info ju lutem lajmrohu ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Lëshojmë me qira lokalin në Ulpian D8 përball spitaleve me 50 m2 e përshtatshme për ordinancë, barnatore etj.... çmimi 350 tel. 044 312 215.

400.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Nov, 2018 tek Objekte afariste për qera

Lëshojmë me qira lokalin në Ulpian D8 përball spitaleve me 50 m2 e përshtatshme për ordinancë, barnatore etj.... çmimi 350 tel. 044 312 215.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.068899 seconds to load. Memory usage: 6.22 M