Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Skele Conradkern made in Schweiz

11.00€  | Kosovë, Pejë
Publikuar më 05 Nov, 2018 tek Materiale Ndërtimore

Skele me shumic ne shitje te ardhura nga zvicrra ne Kosov Decan

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Skele per ndertim

11.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Nov, 2018 tek Ndërtimtari

Skele Conradkern swiss te bleme ne Zvicerr tani Jan ne Kosov Decan

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet banesa ne Prishtine-bregu i djellit banesat te vjetra!

45,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Nov, 2018 tek Banesa për shitje

Shitet Banesa ne Bregun e Diellit the bodrumi konvertuar ne apartament! Lokacioni: Perball Postes se Vogel afer Qerdhes Dielli Siperfaqe 55 M2 banesa edhe 48m2 bodrumi!!! Kati :kat...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes banes ne Prishtine

750.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 02 Nov, 2018 tek Banesa për shitje

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2 ka 77m2 ka dy dhoma gjumi, Sallon...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banes me qera ne Dardani, me pamje te Bill Klintoni

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 01 Nov, 2018 tek Banesa për qera

Leshohet banesa me qera ne laxhen Dardania ne katine e peste. Banesa posedon gjitha elementet e nevojshme per banim dhe eshtr e pershtatshme per studenta dhe familar. Banesa ka dy dhoma dhe...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj Banesen me qira

320.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 01 Nov, 2018 tek Banesa për qera

Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimmit te servisi i tel Rusi. Banesa ka kete renditje; Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes banes ne Prishtine

750.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 01 Nov, 2018 tek Banesa për shitje

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2 ka 77m2 ka dy dhoma gjumi, Sallon...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banes 2dhomshe

700.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 31 Oct, 2018 tek Banesa për shitje

shitet banesa ne lagje te spitalit 75.98m2 me ket renditje *sallon kuzhin *2 dhoma gjumi * banjo *terac ne kat te 6 me pamje nga spitalet lift si dhe sistemi i nxemjes qendrore i perbashket...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kerkoj banes me qir

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Oct, 2018 tek Banesa për qera

Kerkoj banes ose nje kat shpije me qira ne lagjen Mati 1,jam familjar, cmimi me marrveshje, Nr :045679013 Viber : 045485386

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Aporat kunder Mykut.Vllagës Lagështisë

1.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Oct, 2018 tek Teknikë e Bardhë

Aporat kunder Mykut.Vllagës Lagështisë. shes Aporatin " New Generation i Gjenerates se re " Viti 2018 e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht Prodhim Zvicran...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shporet i bardhe

90.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 26 Oct, 2018 tek Teknikë e Bardhë

Shitet shporeti i bardhe i Smedereves. Çmimi 90 euro.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes Banes ne Breg Diellit Mati 1

750.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 24 Oct, 2018 tek Banesa për shitje

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2 ka 77m2 ka dy dhoma gjumi, Sallon...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.056588 seconds to load. Memory usage: 5.90 M