Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Garsioniere me qera

150.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 23 Mar, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj Garsioneren me qera ne lagjen Ulpiana afer fontanes. Kontakt: 044 640 797

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kuzhinier/e(Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 21 Mar, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Kuzhinier. Detyrat dhe Pergjegjesite : • Përgatitja e kebapëve. • Pjekja e mishit në grill....

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Apple iPhone XS 64GB = 400 EUR ,iPhone XS Max 64GB = 430 EUR ,iPhone X 64GB = 300 EUR,Apple iPhone XR 64GB = 350 Euro Whatsapp Chat : +27837724253

300.00€  | Shqipëri, Tirana
Publikuar më 21 Mar, 2019 tek Celularë

Contact us via: EMAIL: [email protected] , EMAIL: [email protected] , Whatsapp Chat : +27837724253 , Apple iPhone XS 64GB == 400 EUR ,Apple iPhone XS 256GB ==...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoje banesen me qira

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 Mar, 2019 tek Banesa për qera

Leshoje banesen me qira perballe Ambassades se Kroacise kati i dyte. Nuke bashkepunojme me agjensione. Info: 044/257/916

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

banese me qera

220.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 19 Mar, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit.Banesa eshte dy-dhomshe posedon kuzhinen,banjon,shpajzin si dhe ka ballkon, Banese eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte 220. Ju...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj banes me qira

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 19 Mar, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banes me qira ,banesa gjindet ne oborrine kampusit universitar eshte nje katshe , eshte ne qender dhe ka afer fakultet, qendren e mjeksis familjare,poste, parkun ,marketet 24/7 etj .Ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kamarier/e (Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 19 Mar, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Kamarier. Detyrat dhe Përgjegjesltë : • Aftësitë për të shërbyer në ushqim dhe pije •...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Depoist (Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 19 Mar, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Depoist. Detyrat tuaja: * Zgjidhja dhe paketimi * Magazinimi dhe kontrolli i stokut * Kontrolli...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Zdrukthëtar (Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 18 Mar, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Zdrukthëtar (Gjermani) Detyrat dhe Pergjegjesite : • Pergatitja e pjeseve per shitje apo montim • Ndertimi i strukturave te drunjta • Perpunimi i pjeseve per montim • Montimi dhe...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Moderatore

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 18 Mar, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Përshkrimi : Për shkak të rritjes së vazhdueshme Gazetalajm.com hap konkurs për Moderatore Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Të ketë të përfunduar Fakultetin e Gazetarisë, apo...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kërkojmë disa menaxher/e të marketingut për marketingun në teren.

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 18 Mar, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Kërkojmë disa menaxher/e të marketingut për marketingun në teren. Eksperiencat • Të ketë pervojë pune në marketing • Të ketë fakultetin e ekonomisë të kryer për Marketing...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

PayPal/Bankare Apple iPhone XS XS Max/Samsung S10+ S10 çmimi me shumicë

Shqipëri, Kurbin
Publikuar më 18 Mar, 2019 tek Celularë

PayPal/Bankare Apple iPhone XS XS Max/Samsung S10+ S10 çmimi me shumicë Si shumicë, ne shesim me çmime me shumicë dhe ne pranojmë pagesën nga PayPal dhe Transferimin Bankar të huaj....

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Toke ne shitje

Kosovë, Kastriot
Publikuar më 17 Mar, 2019 tek Troje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me dokumentacioni ne rregulle Toka ka hapsir prej 82 ari Toka gjendet ne magjistralen...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Murator (Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 15 Mar, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Murator. Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Pjesëmarrja në implementimin e projekteve dhe kalkulimi...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Murator(Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Mar, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Detyrat dhe Përgjegjësitë: • Ndërtimi i zakonshëm i të gjitha formateve dhe llojeve të gurëve • Punimet e betonit • Punime të përgjithshme rinovuese dhe riparuese për ndërtesat...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Hidraulik (Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Mar, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Hidraulik Detyrat dhe Përgjegjësitë: • Instalimi i sistemeve të fikjes së ujit në fushën e modernizimit • Dokumentimi i shërbimeve të ofruara dhe materialeve të konsumuara •...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kuzhinier (Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Mar, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Kuzhinier (Gjermani) Detyrat dhe Përgjegjësitë: • Ekzekutimi i saktë i përgatitjes së ushqimit • Kontrollin e blerjeve • Përgjegjës në kuzhinë • Zbatimi i standardeve të...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Jepet me Qira ose Nderrohet 1 Hektar Toke

2,000.00€  | Kosovë, Klinë
Publikuar më 13 Mar, 2019 tek Troje

Toka gjindet 15-20 metra nga rruga kryesore, perballe Villes se Latif Kryeziut (Al Petrol-Shell) dhe Pikes se Derivateve EURO BENZ dhe ka dalje ne Magjistralen Prishtine - Peje (rruga e vjeter)...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Ngjyrosës (Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 13 Mar, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Ngjyrosës (Gjermani) Pershkrimi : Aek tec GmbH është një kompani mesatare me rreth 100 punonjës në fushën e përpunimit të metalit. Të pajisur me makineri moderne ne prodhojmë...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

PENIS -për gratë – Flexibl – Gjatësia :, 21 x 4cm

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 13 Mar, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Materiali: silikoni Realistic Cilësi: I butë Dizajn i jashtëm: Penisi simulimi Gjatësia :, 21 x 4cm (L) Kendi i thithjes Diametri: 6 cm E përsosur për zbutjen, lirimin e stresit dhe...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Apple iPhone XS Max, XS 585 EUR WhatsApp +447841621748 Samsung S10+ Plus S10 530 EUR

585.00€  | Shqipëri, Elbasan
Publikuar më 12 Mar, 2019 tek Celularë

Apple iPhone XS Max, XS 585 EUR WhatsApp +447841621748 Samsung S10+ Plus S10 530 EUR Samsung S10+ Plus S10 530 EUR WhatsApp +447841621748 Apple iPhone XS Max iPhone XS 585 EUR Ne jemi...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Samsung S10+ Plus S10 530 EUR WhatsApp +447841621748 Apple iPhone XS Max, XS 585 EUR

530.00€  | Shqipëri, Durrës
Publikuar më 12 Mar, 2019 tek Celularë

Samsung S10+ Plus S10 530 EUR WhatsApp +447841621748 Apple iPhone XS Max iPhone XS 585 EUR Ne jemi shumicë e vendosur në Mbretërinë e Bashkuar. Të gjithë telefonat celularë janë...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

banese me qera

160.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Mar, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit ``ILIRIA``.Banesa eshte nje-dhomshe posedon kuzhinen banjon si dhe ka ballkon, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Montues i klimave

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Mar, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Montues i klimave • Përvojë paraprake në këtë fushë • Profil profesional • Patent shoferin • I besueshëm • Fleksibil dhe i përpiktë • Aftësi për të punuar në...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.063136 seconds to load. Memory usage: 6.23 M