Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Shërbime juridike në Gjermani

Gjermani, Gjermani
Publikuar më 18 Aug, 2019 tek Tjera

Zyra e avokaturës "Rechtsanwaltskanzlei Islami" në Bonn, Gjermani ofron shërbime juridike dhe përfaqësim para organeve legjislative në Republikën Federale të Gjermanisë. Informata më...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera (Ulpiana- mbrapa AAKs) e sapo renovuar

220.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Aug, 2019 tek Banesa për qera

Leshojme banesen me qera ne Prishtine lagja Ulpiana mbrapanAAKS. banesa ka dy dhoma dhe eshte komolet e mobiluar dhe e renovuar. banesa gjendet ne katin e trete. per me shume info ne nr. telit...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

banese me qera

180.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 07 Aug, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit.Banesa eshte dy-dhomshe posedon kuzhinen,banjon,si dhe ka ballkon, Banese eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte 180.Ne kete qmim perfshihen...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kerkoj Puntore

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 Aug, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Kerkoj Puntore per Fastfood ne Prishtine ne lagjen Dardania afer Bill Klintonit.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

KUZHINJER ME PERVOJ PUNE 40 VJEQARE

1.20€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Aug, 2019 tek Ushqim & Furnizim

E bejmi pergaditjen e ushqimeve te ndryshme per DASMA, AHENGJE, GRUPE Te NDRYSHME etj. Jemi te Diplomuar dhe me trajnime ne pregaditjen e ushqimeve te ndryshme. E bejmi pergaditjen e ushqimeve...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes shtepine

40,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 01 Aug, 2019 tek Shtëpi për shitje

Shes shtepine me oborr ne prishtine, shtepia eshte e banueshme, ka 3 dhoma. 2 dhoma gjumi, dhe 1 sallon, kuzhin, korridor, banjo. Ka dhe oborr Per me shume informata kontaktoni kete numer: 044...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet apartament 2+1 Vala Mar Gjiri Lalzit

74,700.00€  | Shqipëri, Durrës
Publikuar më 31 Jul, 2019 tek Banesa për shitje

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 99.6 m2 ne katin e 3 te nje nga rezidencat e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet apartament 1+1 në Green Coast Resort, Dhermi.

141,000.00€  | Shqipëri, Vlorë
Publikuar më 31 Jul, 2019 tek Banesa për shitje

Shitet apartament 1+1 në Green Coast Resort, Dhermi. Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 65.5 m2 ndertim, 8 m2 verandë, 5.1 m2 ndertim nen shkalle, 1.9 m2 siperfaqe shkalle e perbashket,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar Gjiri i Lalzit.

215,000.00€  | Shqipëri, Durrës
Publikuar më 31 Jul, 2019 tek Banesa për shitje

Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. Kompleksi “Vala Mar Residence” po ndertohet ne nje zone Elitare te detit...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet apartament 1+1 Vala Mar Gjiri Lalzit

57,000.00€  | Shqipëri, Durrës
Publikuar më 31 Jul, 2019 tek Shtëpi për shitje

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 58.32 m2 ndertimi dhe 23.52 m2 oborr kati i 1 banim tek rezidenca e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoje banesen me qira

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Jul, 2019 tek Banesa për qera

Lëshojë banesen me qira kati i dyte e mobiluare 50 m2.Banesa gjendet ne Qendren numer 1. Banesa leshohet prej dates 08/08/2019 me shume info 044/472/013. Nuk bashkepunojm me agjensione.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

banese me qera mbrapa AAKs ne Ulpiane- Prishtine

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Jul, 2019 tek Banesa për qera

Leshohet banesd ma qera mbrapa AAKs. Banesa ka dy dhoma dhe gjendet e gatshme per banim si per studenta adhtu edhe per familjar. banesa gjendet ne katin e trete per me shume info lajmrohuni ne nr...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

KERKOJM MJESHTER-MONTERA

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Jul, 2019 tek Kërkoj Punëtor

GLOBBUS Group SH.P.K. ofron vende te lira puna si : - 6 Montera - për montimin e dyerve per garazha Perparesi kan kandidatet me pervoj ne montim : – te dyerve per garazha, pervoj ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Tenda me QIRA ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Vushtrri Mitrovicë Tel 044 213 036

Kosovë, Fushë Kosovë
Publikuar më 30 Jul, 2019 tek Tjera

Japim Tenda me QIRA per Dasma Syneti Panaire si qdo feste familjare Tendat Jane prodhim gjerman Te cilesise se larte Tendat Jane Te madhesive Te ndryshme Sipas nevojes dhe porosise Per Info...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banesa ne shitje 55m2+49m2 bregu idiellit!

48,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 28 Jul, 2019 tek Banesa për shitje

Prodaje se stan u Pristini 55m2 adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama i posebnim papirima 48m2 pretvoren u stambenu...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes toke ne Gjakove

0.00€  | Kosovë, Gjakovë
Publikuar më 28 Jul, 2019 tek Troje

Shese toke siperfaqje 5 ha dhe 75 ari, Toka gjindet ne lokacionin atraktiv, ndermjet fshatrave Lugbunar dhe Bec, komuna e Gjakovese. Toka del ne asfallt, rrugen magjistral...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet banesa ne Dardani - Te Santea

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 23 Jul, 2019 tek Banesa për shitje

Ofrohet PËR SHITJE Banesë në Dardani tek "Santea" ▬ 62m²│Sallon | Kuzhinë | Dhomë gjumi│Banjo│Ballkon | Depo│Kati 9 | Ngrohja:Termokos ▬ Përfshinë sipërfaqe prej 62m2 e...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Ofroj pune

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 19 Jul, 2019 tek Kërkoj Punëtor

“MML Company call center” në Prishtinë ofron punë për të gjithë ata që njohin gjuhen gjermane. Kjo është shpallja e tyre “Ofrojmë punë në “MML Company call center” për...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

pomeranian mini

135.00€  | Maqedoni, Kamenica Maqedone
Publikuar më 18 Jul, 2019 tek Qen & Zagar

Shes qenin e races pomeranian, mosha 1 vjece. I vaksinuar dhe ka passaport. Bashk me qenin i jap edbe te gjitha gjerat e nevojshme per mirembajtje si: dy lidhese, shampona, parfima, kreher,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Tenda (shatora) tavolina karrika me qira 044 213 036 ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Vushtrri ,Mitrovice

Kosovë, Fushë Kosovë
Publikuar më 17 Jul, 2019 tek Objekte afariste për qera

Japim tenda tavolina karrika me qira per Dasma ,syneti ,Muzik,Koncerte,Panaire si qdo feste familjare Tendat jane te qdo lloje madhesie sipas deshires dhe nevojes. Tendat i japim ne Prishtine dhe...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Tenda (shatora) tavolina karrika me qira ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Vushtrri ,Mitrovice

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 17 Jul, 2019 tek Tjera

Japim tenda me qira per dasma syneti panaire si dhe qdo ahenxhe familjare.Tendat jan te madhesive te ndryshme.Tansporti dhe montimi jan gratis.Tendat i japim ne Prishtine Fushekosove Kastriot...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Tenda me qira 044 213 036 ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Vushtrri Mitrovicë

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 17 Jul, 2019 tek Tjera

Japim Tenda origjinale Gjermane ME qira per ahenxhet e Juaja familjare Tenda (shatora) posedojne tavolina dhe karrika shume Te mira Per cilesin dhe korrekteësin ju lutemi binduni vet Ju...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banesa ne Vushtrri

Kosovë, Vushtrri
Publikuar më 16 Jul, 2019 tek Banesa për qera

Shitet Banesa tek ish stacioni i ri i Autobusave ne Katin e 5 ne Vushtrri

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj banesen me qera per 6 studente

420.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Jul, 2019 tek Banesa për qera

Banesa gjindet ne Ulpiane mbrapa AAK, saktesisht te furra Ulpiana, ne katin 3, me nxjemje qendrore (Termokos), i ka 3 dhoma te mobiluara dhe te dedikuara per 6 studente (2 persona ne nje dhome),...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes shtepin ne prishtin

90,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 10 Jul, 2019 tek Shtëpi për shitje

Shes shtepin ne prishin ne lagjen kodra e trimave rruga 27 nentori 100 metra nga rruga kryesore ne te cilen qarkullon linja e autobusave 3a shtepia ka 2,5 ari truall dhe 160 metra katror shtepia ka...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

toka ne shitje

Kosovë, Kastriot
Publikuar më 09 Jul, 2019 tek Troje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me dokumentacioni ne rregulle Toka ka hapsir prej 82 ari Toka gjendet ne magjistralen...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

SHITET OBJEKTI ME TRUALL

Kosovë, Prizren
Publikuar më 04 Jul, 2019 tek Objekte afariste për shitje

Ofrojme per shitje objektin dhe truallin pergjate rruges kryesore Besim Shala me gjatesi prej 30 meter ne Prizren ku e njejta ka nje largesi nga qendra e qytet 3 km, nga Prishtine 85 km dhe nga...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.102646 seconds to load. Memory usage: 6.50 M