Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

BANESA PER QERA

290.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 13 Apr, 2019 tek Banesa për qera

Banesa gjindet në bulevardin Bill Clinton afër nen kalimit te barnatorja Valeriana. Banesa ka këtë renditje;  Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjendet...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Jap Banesen PENTHOUSE me qera - 336 m2 NETO + 132m2 terase.

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Mar, 2019 tek Banesa për qera

Jap me qera PENTHOUSE 336 metra katror neto + 132 m2 terasa ne lagjen “Prishtina e Re” me qasje direkte ne rrugen A. Penthouse eshte ne fazen ndertimore dhe pritet te perfundoj se ndertuari...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Garsioniere me qera

150.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 23 Mar, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj Garsioneren me qera ne lagjen Ulpiana afer fontanes. Kontakt: 044 640 797

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.060285 seconds to load. Memory usage: 5.97 M