Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Shitet banesa 110m2 Prishtine

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 May, 2019 tek Banesa për shitje

banesa gjendet ne prishtin lagjja e muhaxherve 110metra katror posedon sallon me kuzhin 3 dhoma gjumi 1banjo shpajz 2 terasa ne katin e 5 Perkthehet me noter 044313694

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoje banesen me qira

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 May, 2019 tek Banesa për qera

Leshoje banesen me qira ne qender te Prishtines. Qendra numer 1 te gjitha i ki afer : Ambassadat,Staduimin,Kafet.. etj.Banese ka 50m2 e mobiluare katin e dyte. Me shume info : Tel...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet shtëpia me 5 ari!

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 May, 2019 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtëpia me 5 ari ne Matiqan afër rruges A e cila në projekt do ta lidhë Prishtinën e re. Shtëpia posedon 3 dhoma gjumi, nje sallon, nje kuzhine, si dhe podrumin. Ka dokumentacion të...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitët urgjentisht banesa në Larishtë, Prishtinë te ProcreditBank.

1,100.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 May, 2019 tek Banesa për shitje

Shitët urgjentisht banesa në Larishtë, Prishtinë te ProcreditBank. Banesa gjendët në katin e 1-rë, ka 76 m², është gjysëm e mobiluar, ka 1 banjo, 2 dhoma gjumi, balloon, parking...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banesa ne shitje 55m2+49m2 breg diellit!

45,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 May, 2019 tek Banesa për shitje

Prodaje se stan u Pristini 55m2 adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama i posebnim papirima 48m2 pretvoren u stambenu...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Lëshojmë me qira lokalin në Ulpian D8 përball spitaleve me 50 m2 e përshtatshme për ordinancë, barnatore etj.... çmimi 350 tel. 044 312 215.

400.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 May, 2019 tek Objekte afariste për qera

Lëshojmë me qira lokalin në Ulpian D8 përball spitaleve me 50 m2 e përshtatshme për ordinancë, barnatore etj.... çmimi 350 tel. 044 312 215.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Motorra Atv

2,250.00€  | Kosovë, Fushë Kosovë
Publikuar më 02 May, 2019 tek Tjera

Shiteten Motorra ATV.Motorri qe do ta postoj me foto eshte 250cc.Ka edhe motorra tjer per femi te moshave te ndryshme.Per me shume kontakroni ne 044832389.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes enterierin

3,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Apr, 2019 tek Tjera

Shes komplet enterierin per sallon ondulimi Tel: 044-362-815

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes lokalin në qendër të prishtines te sheshi Zahir Pajaziti

5,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 28 Apr, 2019 tek Objekte afariste për shitje

Shes lokalin në qendër të prishtines te sheshi Zahir Pajaziti afër LC Waikiki. Lokali është duke u ndërtuar, ka 60 m² dhe gjendët në katin përdhesë. Qmimi 5,000 €/m²....

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Ndërtimtari (Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 26 Apr, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Ndërtimtari (Gjermani) Gjermania ka nevojë për puntorë, një ndër pozitat qe po kërkohet është në sektorin e ndërtimtarisë . Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Mercedes Benz Vito 111 CDI 2.2

4,800.00€  | Kosovë, Therandë
Publikuar më 26 Apr, 2019 tek Furgonë

Mercedes Benz Vito 111 CDI 2.2 Makine per pune e ardhur nga Zvicrra ne Mars te 2019 e Doganuar ne Kosove. Dogana e Paguar 1250 Euro. Punon shum mir, per informata me te hollesishme ose per termine...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kopshtar (Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 25 Apr, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Kopshtar (Gjermani) Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Kultivimi i bimëve, frutave dhe perimeve • Mirëmbajtja e rregullt e produkteve • Organizimi i aktiviteteve • Monitorimi i...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Murator (Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 25 Apr, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Murator Detyrat dhe Pergjegjesite : • Performimi i detyrave to muratorit neper tunelet e ndryshme • Performimi i ketyre detyrave to punes ne ndertimet e reja • Sherbimi ndaj klienteve...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Mirëmbajtës i Ndërtesave (Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 25 Apr, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Mirëmbajtës i Ndërtesave (Gjermani) Detyrat dhe Pergjegjesite : • Mirembajtja e apartamenteve te banoreve • Pastrimi i apartamenteve, ndihma e ushqimit per banoret • Pune riparimi...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes banesën në lagjen dardania, Prishtinë.

91,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 24 Apr, 2019 tek Banesa për shitje

Shes banesën në lagjen dardania, Prishtinë. Banesa ka 2 dhoma gjumi. Dhoma e pritjes. Ka 2 ballkona dhe 2 banjo. Kati i 3. Nxemje qëndrore 24 or si dhe rrym dhe uj 24 or pa ndalesë. Per qdo...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitët banesa afër Eulexit në lagjen e spitalit në Prishtinë.

75,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 23 Apr, 2019 tek Banesa për shitje

Shitët banesa afër Eulexit në lagjen e spitalit në Prishtinë. Banesa gjendët në katin e 10-të, ka 107 m² me qmim total 75,000 € dmth 700 €/m². Ka pamje nga qyteti, spitali, eulexi,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitët banesa në Dardani te Viva fresh store.

165,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 19 Apr, 2019 tek Banesa për shitje

Shitët banesa në Dardani te Viva fresh store. Shumë e përshtatshme për banim dhe për biznes. Banesa është e mobiluar dhe posedon: •120 m² bashk me ballkona, •Kati 1, •Sallon...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitët banesa ngjitur me lokal në Dardani

100,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 18 Apr, 2019 tek Banesa për shitje

Shitët banesa ngjitur me lokal në Dardani, Prishtinë afër postës kryesore. Banesa gjendët në katin përdhesë, ka pamje nga lindja, 2 dhoma gjumi dhe 2 banjo. Banesa është e pamobiluar....

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes 50 ari tokë në Veternik afër hotel internacional

2,000,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 17 Apr, 2019 tek Troje

Shes 50 ari tokë në Veternik afër hotel internacional ngjitur me rrugën kryesore. Qmimi me marrveshje. Gjithsej jan 1 hektar e 1 ari e më shumë, të ndara në dy pjesë nga 50 ari që të...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra.

300,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Apr, 2019 tek Banesa për shitje

Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra. Banesa është ndërtim I vjetër dhe është në katin përdhesë, komplet ndërtesa është 3 katëshe e lartë, ka 140 m²...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Tok trrual..Shqiperi Fier

100,000.00€  | Shqipëri, Fier
Publikuar më 13 Apr, 2019 tek Troje

Shitet tok truall 457m2 ne Fier...S.M.T..rruga Liko Mone..m e dekomenda te rregulla ....cel...+4915129073873...orari kontaktoni 17:30-20:30.....ose ne [email protected]

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

BANESA PER QERA

290.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 13 Apr, 2019 tek Banesa për qera

Banesa gjindet në bulevardin Bill Clinton afër nen kalimit te barnatorja Valeriana. Banesa ka këtë renditje;  Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjendet...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

USB

6.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 Apr, 2019 tek Pjesë Kompjuterike

USB 4GB - 6 € USB 8GB - 8 € USB 16GB - 10 € USB 32GB - 13 € Viber +38345894435

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.105775 seconds to load. Memory usage: 6.50 M