Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Shitet Apartamenti 114.90 m2 në zemër të Preshevës

Preshevë
Publikuar më 09 Apr, 2019 tek Banesa për shitje

Shitet banesa, te ESA Center, në zemër të Preshevës. Banesa është në katin e 2 dhe ka hapësirë prej 114.90 m2. Çmimi është shumë i volitshëm. Për më shumë informata mund të...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes banesën me një çmim shumë të arsyeshëm

57,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 07 Apr, 2019 tek Banesa për shitje

Shes banesën te kompleksi Hoxha-kompani (Lagjja e spitalit) me një çmim shumë të volitshëm. Banesa ndodhet në katin e 5-të (i parafundit) me ashensor funksional. Banesa ka 3 dhoma gjumi dhe...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banesa 91m² Afer Maxi 24h Rruga B

95,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Apr, 2019 tek Banesa për shitje

Shitet banesa + garazhe dhe podrum te Rruga B afer maxi 24h. Banesa është e re (ndertim i ri) dhe e mobiluar me mobile te reja. Gjendet ne katin e trete. Ka kete renditje: Sallon me kuzhine...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Trolli ne rrugen Kijeve- Qabiq

3,000.00€  | Kosovë, Klinë
Publikuar më 03 Apr, 2019 tek Troje

Trolli gjindet afer Magjistrales Prishtine - Peje ( rruga e re ) ne pjesen nga ku do te vazhdoje rruga Kijeve - Zahaq. Trolli ka rruge te asfaltuar, rryme, uje, kabllovik dhe ne te ardhmen e...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Depoist (Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 03 Apr, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Depoist (Gjermani) Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Depoist. Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Jap Banesen PENTHOUSE me qera - 336 m2 NETO + 132m2 terase.

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Mar, 2019 tek Banesa për qera

Jap me qera PENTHOUSE 336 metra katror neto + 132 m2 terasa ne lagjen “Prishtina e Re” me qasje direkte ne rrugen A. Penthouse eshte ne fazen ndertimore dhe pritet te perfundoj se ndertuari...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Tenda (shatora) tavolina karrika me qira ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Mitrovice ,Vushtrri

Kosovë, Vushtrri
Publikuar më 29 Mar, 2019 tek Tjera

Japim tenda gjermane tavolina karrika me qira,shatorat jane te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe porosise,per Info dhe Kontakte Tel 044 213 036 Mund te na gjeni edhe ne Facebook TENDA ME QIRA

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kopshtar(Ndihmës) në Gjerman

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 28 Mar, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Kopshtar(Ndihmës) në Gjermani Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Mirëmbajtja e kopshteve dhe zonave të gjelbra • Modifikimet dhe krijimi i kopshteve të reja • Ndërtimi i mureve,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shesim Skele - RINGER

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 26 Mar, 2019 tek Materiale Ndërtimore

Ofrojme shitjen e Skeleve te reja. Skelet jane prodhim I Kompanise Austriake RINGER KG dhe te sapoardhura ne Kosove. Sasia 4000 m² (ne dispozicion) Kontakti: 043 508 111

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Per me mar lejen e punes per Malin e Zi

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 25 Mar, 2019 tek Lajmërime

Të marrësh lejen për leje pune dhe leje qëndrimi në Mal të Zi sa më shpejt të jetë e mundur. I sigurt, i shpejtë dhe efikas Për punë sezonale dhe punë të rregullt. Të punosh...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

toka ne shitje

Kosovë, Kastriot
Publikuar më 24 Mar, 2019 tek Troje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me dokumentacioni ne rregulle Toka ka hapsir prej 82 ari Toka gjendet ne magjistralen...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Ma lehte per leje pune per Malin e Zi

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 23 Mar, 2019 tek Lajmërime

Më e lehtë për lejet e punës për shqiptarët per pune në Mal të Zi! Marrja e lejes së punës dhe lejes së qëndrimit për punë në Malin e Zi. Sigurt dhe efikas! Për punë sezonale dhe...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

SHITET TOKA NE FSH,BABUSH URGJENT

Kosovë, Ferizaj
Publikuar më 23 Mar, 2019 tek Troje

Shitet toka prej 1h ne fsh.Babush te Muhaxherve,e pershtatshme per biznes dhe me cmim te volitshem shitet urgjent..Toka gjendet ne nje pozite te pershtashme per biznes,rreth autostrades...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Garsioniere me qera

150.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 23 Mar, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj Garsioneren me qera ne lagjen Ulpiana afer fontanes. Kontakt: 044 640 797

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kuzhinier/e(Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 21 Mar, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Kuzhinier. Detyrat dhe Pergjegjesite : • Përgatitja e kebapëve. • Pjekja e mishit në grill....

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Apple iPhone XS 64GB = 400 EUR ,iPhone XS Max 64GB = 430 EUR ,iPhone X 64GB = 300 EUR,Apple iPhone XR 64GB = 350 Euro Whatsapp Chat : +27837724253

300.00€  | Shqipëri, Tirana
Publikuar më 21 Mar, 2019 tek Celularë

Contact us via: EMAIL: [email protected] , EMAIL: [email protected] , Whatsapp Chat : +27837724253 , Apple iPhone XS 64GB == 400 EUR ,Apple iPhone XS 256GB ==...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.086251 seconds to load. Memory usage: 6.34 M