Të gjitha shpalljet nga Shpetim Bici

Emri Juaj: Shpetim Bici

Shitët banesa luksoze në qendër të Prishtinës mbrapa teatrit kombëtar.

65,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 10 May, 2019 tek Banesa për shitje

Shitët banesa luksoze në qendër të Prishtinës mbrapa teatrit kombëtar. Banesë super-luksoze e mobiluar dhe ne gjendje shumë të mirë me qmim shumë të volitshëm. Banesa gjendët 50...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitët urgjentisht banesa në Larishtë, Prishtinë te ProcreditBank.

1,100.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 May, 2019 tek Banesa për shitje

Shitët urgjentisht banesa në Larishtë, Prishtinë te ProcreditBank. Banesa gjendët në katin e 1-rë, ka 76 m², është gjysëm e mobiluar, ka 1 banjo, 2 dhoma gjumi, balloon, parking...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes lokalin në qendër të prishtines te sheshi Zahir Pajaziti

5,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 28 Apr, 2019 tek Objekte afariste për shitje

Shes lokalin në qendër të prishtines te sheshi Zahir Pajaziti afër LC Waikiki. Lokali është duke u ndërtuar, ka 60 m² dhe gjendët në katin përdhesë. Qmimi 5,000 €/m²....

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes banesën në lagjen dardania, Prishtinë.

91,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 24 Apr, 2019 tek Banesa për shitje

Shes banesën në lagjen dardania, Prishtinë. Banesa ka 2 dhoma gjumi. Dhoma e pritjes. Ka 2 ballkona dhe 2 banjo. Kati i 3. Nxemje qëndrore 24 or si dhe rrym dhe uj 24 or pa ndalesë. Per qdo...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitët banesa afër Eulexit në lagjen e spitalit në Prishtinë.

75,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 23 Apr, 2019 tek Banesa për shitje

Shitët banesa afër Eulexit në lagjen e spitalit në Prishtinë. Banesa gjendët në katin e 10-të, ka 107 m² me qmim total 75,000 € dmth 700 €/m². Ka pamje nga qyteti, spitali, eulexi,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitët banesa në Dardani te Viva fresh store.

165,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 19 Apr, 2019 tek Banesa për shitje

Shitët banesa në Dardani te Viva fresh store. Shumë e përshtatshme për banim dhe për biznes. Banesa është e mobiluar dhe posedon: •120 m² bashk me ballkona, •Kati 1, •Sallon...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitët banesa ngjitur me lokal në Dardani

100,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 18 Apr, 2019 tek Banesa për shitje

Shitët banesa ngjitur me lokal në Dardani, Prishtinë afër postës kryesore. Banesa gjendët në katin përdhesë, ka pamje nga lindja, 2 dhoma gjumi dhe 2 banjo. Banesa është e pamobiluar....

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes 50 ari tokë në Veternik afër hotel internacional

2,000,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 17 Apr, 2019 tek Troje

Shes 50 ari tokë në Veternik afër hotel internacional ngjitur me rrugën kryesore. Qmimi me marrveshje. Gjithsej jan 1 hektar e 1 ari e më shumë, të ndara në dy pjesë nga 50 ari që të...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra.

300,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Apr, 2019 tek Banesa për shitje

Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra. Banesa është ndërtim I vjetër dhe është në katin përdhesë, komplet ndërtesa është 3 katëshe e lartë, ka 140 m²...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto


This page took 0.042253 seconds to load. Memory usage: 5.75 M