AGENCY HOME VIP SHET 5 hektar mal brestovik 130 ero Ari


130€
Publikuar më Apr 01, 2021 | Numri i Vizitave: 764 | ID: #0103
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Pejë
Info shtes për adresë: Brestovik cig
Numëri i telefonit: 044699964
Sipërfaqja: 50000 m2
Përshkrimi

AGENCY HOME VIP-a
SHET 4 hk .39ari ( PYLLË ) TOKË në BRESTOVIK
vetëm 130 euro Ari

Shesim tokë (Pyllë) në fshatin Brestovik të Pejës.
Toka ndodhet 1.5 km mbi fusha sportit
Toka ndodhet 1.5 km nga shkolla e fshatit
Toka ndodhet 4km nga Peja
Toka ndodhet 2.5km nga qendra e Novoselles
toka esht e pershtatshne per shum veprimtari
1-Pllaca
2-Gurë thyes
3-Shtalla (FERMA)
4-Turizëm (atraksione të ndryshme)
etj etj ...

Andaj ju që dëshironi ti keni në posedim 4 hektar e gjysmë tokë me nje vend .
ja mundesia qmim shumë i volitshem
ku ari kushtonë vetem 130 euro Ari.
Toka nuk ndahet shitet kompletë
Pronari Shqipetar 1/1
Perkthimi i menjehershem tek noteri .

------ A G E N C Y - H O M E - V I P --------
Të interesuarit mund të na kontaktojnë .
Ne +38649699964 viber tango WhatsApp .
Ne +37744699964 viber tango WhatsApp .
Ne Skype Agency home vip Kosovo
Ne facebook Home Vip-a
Ne Email add [email protected]
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Agency Home vip
Emri: +3******** Shfaq telefonin