Shitet Parcella 750 m2 ne Bregdetin e Ulcinit


95€
Publikuar më Apr 05, 2021 | Numri i Vizitave: 2504 | ID: #0105
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Tjetër
Qyteti / Rajoni:
Mal të Zi
Sipërfaqja: 750 m2
Përshkrimi

Shitet parcella ne bregdetin e ulcinit d. shtoj perbal te plazhes madhe Copa Cobana nder kishen katolike ne drejtim te Ades lumit Buna
Parcella ashte 750 m2 vendi i rrafshet me Rrym dhe Asfalt nji pronar me dokumente te rregult e pershtatshme per cdo ndertim. Afer shkolles. 95€/m2 per te interesuarit ka vend per bisedim.

Info.

Mobil. Viber - Whatsapp •0038970856390• •004917640107156•

email. [email protected]

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.