Shiten pjeset per Golf 5 Sport


600€
Publikuar më Oct 31, 2021 | Numri i Vizitave: 958 | ID: #0118
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Vushtrri
Numëri i telefonit: 044742719
Kondicioni: i/e re
Përshkrimi

Mirdita Marakli, Shiten te gjitha komplet per Golf 5 Branikat para mas dhe spojlerat posht te pregjt, kto jon te pa perdorura dhe te pa ngjyrosura!
Po ashtu edhe Auspuhi komplet me 2 ansore.
Te gjitha kan ardh prej Gjermanie ne muajin Janar te keti viti, arsyea qe po shiten esht se vllau i ka pruar per Golf te vetin qe ta rregulloj ne Kosov, mirpo per shkak te krizes se Koronavirusit nuk mundet me ardh ka vendosur qe ti shet perseri..
Qmimi ka kushtuar ne Gjermani krejt komplet 1200€ plus 300€ transporti per ne Kosov...
Kush esht i inreresuar qe ta sbukuroj Golfin dhe ta boj Sport let kontakton ne ket nr. 045-961-411
Jeni i mir se ardhur.....

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Berat
Emri: 04******** Shfaq telefonin

Bexhet papaj

120€