BANESA PER QERA afer Nenkalimit Pejton


250€
Publikuar më Nov 04, 2020 | Numri i Vizitave: 552 | ID: #0120
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Bill Clinton Pejton
Numëri i telefonit: +38349676704
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 70 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Ngrohje qendrore
Parkim
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër dyqaneve
Afër asfaltit
Përshkrimi

Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimit te servisi i tel Rusi ose barnatorja Valeriana. 
Banesa ka kete renditje; 
Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne katin e 7 dhe lifti gjithmone eshte funksional, banesa e ka pamjen ka rruga kryesore ndersa parkingu per vetura eshte mrapa nderteses. 

Banesa eshte e lire dhe e gatshme per qira, qmimi eshte 250 euro. Banesa preferohet te leshohet per familjar.

Kontakti: +38349676704 viber; +38349676704.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Shpetim
Emri: +3******** Shfaq telefonin