Toke ne shitje


51000€
Publikuar më May 12, 2021 | Numri i Vizitave: 669 | ID: #0126
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prizren
Numëri i telefonit: 0046764234090
Sipërfaqja: 300 m2
Përshkrimi

SHes truall per ndertim...
Trualli eshte me dokument nga katastri dhe I regjistruar tek noteri. Toka ka rrugen e vet rrymen dhe ujin.
Cmimi : 51000 € per 300m² por cmimi mund te diskutohet.
Toka gjendet afer ish kforit gjerman PRIZREN

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Daja Taf
Emri: 00******** Shfaq telefonin