Banese me qera ne Ulpiane/te fontana


230€
Publikuar më Nov 15, 2020 | Numri i Vizitave: 487 | ID: #0128
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Te rrethi ne Ulpiane
Numëri i telefonit: 044248277
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 50 m2
Përshkrimi

Leshoj banesen me qera, ne Ulpiane me saktesisht te pompa e benzines Ex fiksit.
Banesa ka dy dhoma, eshte e mobiluar dhe e pershtatshme per familjar dhe studenta.
Per me shume info- lajmrohuni ne nr. telit 044248277 i njejti edhe ne viber

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: kastriot
Emri: 04******** Shfaq telefonin