Banese me qera ne Ulpiane/te fontana


240€
Publikuar më Dec 04, 2020 | Numri i Vizitave: 354 | ID: #0140
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Ulpiana/ te rrethi
Numëri i telefonit: 044248277
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 50 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Përshkrimi

Leshohet banesa me qera ne Ulpiane, afer rrethit Ulpianes te pompa e benzines Exfis.
Banesa gjendet ne katin e 3t, ka dy dhoma, eshte komplet e mobiluar dhe e pershtatshme per familjar dhe studenta.
Per me shume me lajmroni ne 044248277 i njejti edhe ne viber.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Kastriot
Emri: 04******** Shfaq telefonin