Lëshoj banesën me qera


250€
Publikuar më Jul 22, 2021 | Numri i Vizitave: 508 | ID: #0177
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Afër Rrugës B
Numëri i telefonit: 044176113
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 60 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Parkim
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër kolegjit/universitetit
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër parkut
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Afër trafikut urban
Afër asfaltit
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Banesa ka: sallon, kuzhinë, koridor, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa është e mobiluar komplet. Ka ujë dhe rrymë 24h.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Ismet Vllasaliu
Emri: 04******** Shfaq telefonin