leshohet me qira banesa ne ulpiane


200€
Publikuar më Feb 14, 2021 | Numri i Vizitave: 307 | ID: #0203
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: ulpiane
Numëri i telefonit: 049400958
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 40 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Ngrohje qendrore
Parkim
Kabëll për TV
Linjë Telefoni
Rrethina:
Afër parkut
Përshkrimi

leshohet me qira banesa ne ulpiane tek ndertesat e ju programit banesat me tulla te bardha ne katin e 2 banesa ka nje kuzhine dhe dhome fjetje banjo dhe ballkon rreth 40m2 qmimi 200 tel 049400958

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: bleron
Emri: 04******** Shfaq telefonin